چاپ خبــر
با حضور جانشین فرماندهی سپاه استان؛

سردار فدا در معارفه فرمانده سپاه: مردم فریدونشهر چیزی برای دفاع از اسلام، نظام و انقلاب کم نگذاشته اند

با حضور جانشین سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان مراسم تودیع سرهنگ احسان سروش کاشانی و معارفه سرهنگ سید عباس میرکریمی در سمت فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، صبح امروز با حضور سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا، جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان، مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر برگزار شد تا سکان هدایت بسیج فریدونشهر به سرهنگ دوم پاسدار سید عباس میرکریمی سپرده شود.

در این مراسم سردار فدا با بیان این که مردم شریف فریدونشهر چیزی برای دفاع از اسلام، نظام و انقلاب کم نگذاشته اند علی رغم محرومیت و نداشتن امکانات به نسبت نقاط پیشرفته کشور، از تماس تعداد زیادی از مردم این منطقه با ستاد سپاه استان برای ثبت نام مدافعان حرم و داوطلبی اعزام به سوریه و عراق سخن گفت و این را ظرفیت بزرگی برای این منطقه دانست.

وی گفت: دغدغه دینی و دفاع از اسلام، نظام و حرم اهل بیت(ع) در بین تک تک این مردم وجود دارد لذا وظیفه مسئولین است که در سایه وحدت اسلامی و همدلی، احکام و حدود اسلام و قرآن را پیاده کنند و بدانند که با کشمکش و تنها حرف زدن به جایی نمی رسیم.

جانشین فرماندهی سپاه استان سپاه را مظهر روحیه و مدیریت جهادی خواند که برخواسته از مردم برای مردم و با مردم است اما نباید انتظار داشت وظیفه دستگاه هایی که وارد کار نمی شوند را سپاه بخواهد بر دوش بکشد.

وی فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر را فردی باتجربه و مسلط در امورات ستادی و جوانی با انگیزه معرفی کرد.

سرهنگ دوم پاسدار احسان سروش کاشانی، فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر، که بعد از این مراسم به فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فریدن منصوب شد، مهمترین ویژگی دوران ۱۹ ماهه مسئولیت خود را به کار بستن ظرفیت های مختلف ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر برشمرد و از تعامل و ارتباط خوب بین اقشار مختلف بسیج و دستگاه های مختلف اجرایی شهرستان سخن گفت.

امام جمعه فریدونشهر هم در این جلسه از سپاه خواست ضمن حضور جدی در عرصه های مختلف، در جهت تقویت امر به معروف و نهی از منکر در این شهرستان قدم بردارد.

حجت الاسلام اباصلت غفاری با اظهار این که هر مسلمانی باید نسبت به جامعه خود احساس وظیفه کند، از مقایسه شهرستان فریدونشهر با دیگر نقاط کشور و چشم پوشی از گناهانی همچون بی حجابی به ویژه در نقاط گردشگری توسط برخی از مسئولان انتقاد کرد و گفت: همه مردم به خصوص بسیجیان باید نسبت به مسئولان اعم از روحانی، دولتی و یا نظامی احساس مسئولیت کنند و در صورت مشاهده خطایی از ایشان ابتدا باید به وی تذکر داده و در صورت فایده نداشتن، مسیر قانونی را در رابطه با وی طی کنند.

سرهنگ میرکریمی، فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر، در اولین سخنرانی خود در جایگاه فرماندهی این ناحیه، انقلاب اسلامی ایران را انقلاب منحصر به فردی خواند که شاخصه بزرگ آن مردم سالاری دینی است.

وی مردم سالاری دینی را حضور در صحنه اقشار مختلف مردم بر اساس آموزه های دینی و حول محور رهبر دینی تعریف کرد و با بیان این که انقلاب دارای مسیر روشن و افق بلندمدت است گفت: هرکسی خواهان عزت است باید در مسیر انقلاب قرار گیرد و بسیج اهل تعامل با همه دستگاه هایی است که در مسیر انقلاب و رهبری حرکت کنند.

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر انقلاب را دارای ظرفیت های مختلفی دانست که یکی از این ظرفیت ها بسیج است و بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب بسیج نمونه بارز مردم سالاری دینی است.

سرهنگ میرکریمی متولد گلپایگان بوده و پیش از این جانشینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن را بر عهده داشته است. وی جانشینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان را نیز در سوابق اجرایی خود دارد.

انتهای پیام/

 1. یکی نیست به سردار فدا بگه خب حالا که چیزی کم نذاشتند شما چه کاری انجام دادی براشون؟!
  به جز *
  کمترین کاری {بخوانید ظلمی} که به همت دولت تدبیر و امید و نماینده سابق که از یادگاران دفاع مقدس هستند انجام شده اینه که تو این چندسال و به خصوص پس از نصب المان ادارات و نهادهای فریدونشهر شده آزمایشگاه مثل خیلی سال های پیش نیروهای مدنظر خودشون رو میارن کم کم سابقه و آموزش ببینن و برن بالا و بالاتر……. *

 2. گرجی گفت:

  حیف شد جناب سرهنگ سروش از فریدونشهر رفت انشاءالله هرجا که رفت موفق و پیروز باشه به جناب سرهنگ میر کریمی هم خوش آمد میگم انشاءالله با تمام توان برا انقلاب و مردم خدمت کنه

 3. دید منفی برای هیچ انسانی موجب سعادت نشده ونمی شود .پس عزیزان سعی کنید باهر موضوعی بادید مثبت نگاه کنید.

 4. مرتضی گفت:

  ملت غرغروی همیشه طلبکار به جای اینکه همت کنه کار کنه منتظره یکی بیاد همه کار براش انجام بدن…

Go to TOP