چاپ خبــر
در گفتگو با پونه زار مطرح شد؛

مردم با تجمع همه دشمنان پشت سر فتنه ۸۸، به ماهیت فتنه پی بردند/ بسیاری از مباحث مطرح شده در هیئت دولت، طبق نظر سران فتنه است

عضو کمیسیون اصل نود مجلس از حضور فتنه گران در بدنه دولت انتقاد کرد و از دولتمردانی سخن گفت که مرتبا با سران فتنه در ارتباط بوده و از ایشان خط می گیرند و حتی خیلی از مباحثی که در هیئت دولت مطرح می شود برگرفته از این خطوط است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در گفتگو با پونه زار، آن چه موجب خروش مردم در ۹ دی سال ۸۸ شد را دینداری مردم، ولایتمداری و خروج از خط قرمزها توسط عواملی که دنبال ضربه زدن به انقلاب بودند، دانست.

sepahfr951005011

سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی فدا گفت: علی رغم همه ظرفیت هایی که دشمن برای مقابله با نظام ایجاد کرده بود مردم برای دفاع از سرمایه اصلی خود یعنی انقلاب به صحنه آمده و از آن دفاع کردند تا این مساله برای همیشه اثبات شود که مردم ایران به آرمان های به جای مانده از خون شهیدان و حضرت امام(ره) پایبند هستند.

*چرایی فاصله هشت ماهه بین آغاز فتنه و حماسه ۹ دی

وی قرار گرفتن فاصله زمانی هشت ماهه بین آغاز فتنه و حرکت ۹ دی مردم علیه فتنه را، زمانی عنوان کرد تا مردم تجمع دشمنان پشت اعتراضات بی اساس بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ را مشاهده کرده و ببینند همه دشمنان داخلی و خارجی و حتی منافقینی که دستشان تا مفرق به خون جوانان این مملکت آغشته بود چگونه پشتیبان این فتنه شده اند.

*حصر سران فتنه بیش از یک سال بعد از حماسه ۹ دی بود

نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با پونه زار با اشاره به این که حصر سران فتنه در ۲۵ بهمن سال ۸۹، یعنی حتی بیش از یک سال بعد از حماسه ۹ دی، تصویب شد گفت: زمانی که معارضین سوری بر علیه دولت سوریه شروع به تظاهرات کرده و دست به اسلحه شدند، سران فتنه و همراهان آن ها از داخل زندان یا خارج از آن به سوریه و جاهای دیگر نامه نوشتند و از این حرکت اعلام حمایت کردند و مردم کشور را تحریک کردند تا به خیابان ها آمده و مشابه معارضین سوریه علیه نظام دست به کار شوند.

اکبر ترکی ادامه داد: در این هنگام با ثابت شدن نیت سوء خیانت سران فتنه و قصد براندازی نظام توسط ایشان، شورای امنیت ملی کشور حصر خانگی سران فتنه را تصویب کرد.

torki950621001

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس استفاده رهبر معظم انقلاب از عبارات فتنه و سران فتنه در رابطه با آشوب های سال ۸۸ را موجب روشن شدن ماهیت فتنه ۸۸ بیان و تصریح کرد: سران فتنه کاری کردند که صدام در هشت سال تجاوز به کشور نتوانست آن را انجام دهد چرا که آن ها انقلاب اسلامی را به پرتگاه سقوط کشاندند.

*بسیاری از مباحث مطرح شده در هیئت دولت، طبق نظر سران فتنه است

وی با تاکید بر این که فتنه گر ها به دنبال تغییر رژیم و اقدام علیه نظام بودند، از خویشتن داری ملت، رهبری و نظام در برابر ایشان سخن گفت و افزود: رهبر معظم انقلاب در پاسخ به درخواست رفع حصر سران فتنه ولو به شرط محاکمه آن ها، فرمودند اگر ایشان محاکمه شوند حکم بسیار سنگینی در انتظارشان خواهد بود.

ترکی از حضور فتنه گران در بدنه دولت انتقاد کرد و با بیان این که بسیاری از دولتی ها در پشت صحنه فتنه قرار داشتند، از کسانی سخن گفت که اکنون هم مرتبا با سران فتنه یعنی مهدی کروبی، میرحسین موسوی و خاتمی در ارتباط بوده و از ایشان خط می گیرند و حتی خیلی از مباحثی که در هیئت دولت مطرح می شود برگرفته از این خطوط است.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس اضافه کرد: کسانی در بدنه دولت تدبیر و امید هستند که نه تنها از فتنه گری های خود در سال ۸۸ پشیمان نبوده و توبه نکرده اند، بلکه به دنبال ادامه پیدا کردن فتنه ۸۸ هستند.

sepahfr951005004

چند روز پیش امام جمعه فریدونشهر هم در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر از استاندارانی منصوب شده در این دولت سخن گفت که یا از سران فتنه، یا از مشوقان فتنه و یا از حامیان اصلی فتنه ۸۸ بودند.

انتهای پیام/

 1. مگر ترکی عضو کمیسیون اصل نود هست؟!

 2. همشهری گفت:

  سلام.
  آقای ترکی که در کمیسیون های فوق تشریف و خیلی مطرححح و فعاللل هستند چرا تابه حال ایشان را در رسانه ملی مشاهده نکرده ام و هیچ جان نامشان را نشنیده ایم. البته هر نماینده کارنامه فعالیتی دارد که خواهیم دید!!

 3. پونه زار عزیز گاه گداری هم از روزنامه بهار نیوز مطالبی درج کنید چون مخاطبان زیادی دارد.

 4. اقای ترکی جه قدر راحت درمورد دولت خدمتکار صحبت می کنید .وای……………………

 5. فتنه گر گفت:

  فتنه گران هم از همین مردم هستند و حقی در این کشور دارند و بالاخره در دولت هم باید نماینده و سخنگو داشته باشند.

Go to TOP