چاپ خبــر
جام شهید عمادی؛

حضور اسکی بازان فریدونشهری در رقابت‌های اسکی قهرمانی کشور سپاه پاسداران

تیم اسکی سپاه استان اصفهان متشکل از اسکی بازان فریدونشهری با حضور در مسابقات قهرمانی سپاه، رکورد فاصله تایم خود با ملی پوشان را شکستند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، رقابت‌های اسکی آلپاین قهرمانی سپاه پاسداران جام شهید مدافع حرم «سید روح الله عمادی» روز گذشته به میزبانی پیست اسکی بین‌المللی شمشک برگزار شد.

مسئول تیم اعزامی استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار پونه زار گفت: تیم استان اصفهان در این رقابت ها با اسکی بازان فریدونشهری متشکل از محمدامین رفیعی و مهدی عطایی در رده بسیجیان، ایوب گوگونانی در رده سربازان و روح اله توازهی در رده نیروهای پایور سپاه به میدان رفت.

روح اله توازهی اظهار کرد: در رده سربازان، نماینده تیم استان اصفهان عنوان قهرمانی را کسب کرد اما چون در اهدای مدال ها، رده های سربازان و بسیجیان تجمیع شد ایوب گوگونانی، محمد امین رفیعی و مهدی عطایی بعد از ورزشکاران ملی پوش حاضر در این مسابقات، عناوین هفتم، نهم و دهم و روح اله توازهی در رده پایوران عنوان پنجم را کسب کردند.

وی با بیان این که در این رقابت ها رکورد فاصله تایم اسکی بازان فریدونشهر با ملی پوشان شکسته شده و در کوتاهترین زمان قرار گرفت، از موفقیت ایوب گوگونانی در پشت سر گذاشتن تایم یکی از ملی پوشان سخن گفت.

مسئول تیم اعزامی استان اصفهان به مسابقات اسکی قهرمانی سپاه پاسداران افزود: تیم اسکی سپاه استان اصفهان با برنامه ریزی و منسجم تر از قبل در این رقابت ها حضور پیدا کرد هر چند همچنان با مشکلاتی نظیر کمبود تجهیزات اسکی مارپیچ بزرگ(ژیان) دست و پنجه نرم می کند.

توازهی از حمایت های فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر، مسئول هیأت اسکی استان اصفهان، هیأت اسکی فریدونشهر و عوامل اجرایی پیست اسکی فریدونشهر سخن گفت و از ایشان تقدیر و تشکر کرد.

در این رقابت ها که با حضور ۱۵ تیم برگزار شد، در رده سربازان و بسیجیان تیم معاونت آماد و پشتیبانی کل سپاه عنوان قهرمانی را کسب کرد، ناحیه الغدیر سپاه حضرت رسول(ص) استان تهران در جایگاه دوم قرار گرفت و سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز عنوان سوم را به دست آورد. همچنین در رده بندی انفرادی محمد کیادربندسری به عنوان قهرمانی رسید، بهنام کیاشمشکی دوم شد و پوریا ساوه شمشکی جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

در پایان این مسابقات از اسکی بازان تیم ملی نیروهای مسلح کشور که در المپیک زمستانی ارتش های جهان در روسیه مدال برنز رقابت های اسکی آلپاین را به دست آورده بودند تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

 

  1. به قهرمانان به ویژه قهرمانان همشهری تبریک عرض می نماییم.

Go to TOP