چاپ خبــر
نماینده فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت:

برخی مسئولان به جای رفع مشکل معیشت مردم به فکر جنجال آفرینی در کشور هستند

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس گفت: در حالی که مردم از مشکلات اقتصادی رنج می برند عده از مسئولان از ایجاد تفرقه بین مردم نان می خورند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، اکبر ترکی در گفتگو با این پایگاه خبری با بیان این که برخی مسئولان به جای رفع مشکلات اقتصادی مردم با صحبت های پوپولیستی به دنبال مسائل دیگری هستند، گفت: این قبیل افراد هم در مجلس و هم در بدنه دولت وجود دارند.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر می خواهیم کشور پیشرفت کند باید این مباحث حاشیه ای کم شده و همه برای کشور کار کنیم اما عده ای آلت دست دشمن شده و به دنبال تفرقه افکنی هستند که البته نان این تفرقه افکنی را هم می خورند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به دفع داعش در عراق و سوریه گفت دشمن وقتی در این فتنه خود را ناکام دید، برای براندازی انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی به دنبال ایجاد تفرقه بیشتر در کشور افتاد لذا دوگانه های ارتش و سپاه، دولت و ملت و یا شیعه و سنی را درست کرد ولی مردم و مسئولان باید هوشیار بوده و در دام دشمن گرفتار نشوند.

وی عنوان کرد: رفتار برخی مسئولان نان به نرخ روز خور بر این تفرقه ها دامن زده و مانع پیشرفت کشور شده و بر خلاف مصالح نظام و اسلام قرار می گیرد.

ترکی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند «بعد از داعش دشمنی تمام نشده است»، اظهار کرد: توطئه های آمریکا و آل سعود که از ابتدای انقلاب با تحریم اقتصادی و جنگ تحمیلی آغاز شده و نهایتا به داعش و جریانات اقلیم کردستان رسیده است همچنان ادامه خواهد داشت و یکی از این توطئه ها که توسط عربستان سودی دنبال می شود تحریک اقوام مختلف کشور است.

 

انتهای پیام/

Go to TOP