چاپ خبــر

موفقیت‌های میثم شکری‌ساز تمام‌شدنی نیست

این یک متن تبلیغاتی است!

 

قطعا زندگی هر کارآفرینی با دیگری متفاوت است و هریک از راه های مختلف به جایگاهی که در آن قراردارند، رسیدند. اما همه آن یک وجه اشتراک دارند و آن توانایی ایده پردازی و اجرای آن ب بهترین شکل است. شاید همین حالا در ذهن تان صدها فکر و ایده دارید، پس یعنی یک کارآفرین هستید یا می توانید بشید؟؟؟ این که تنها با یک فکر در ذهن تان بتوانید نام کارآفرین روی خودتان بگذارید، بسیار خنده دار است اما اگر توانایی اجرای آن را دارید، احتمالش هست که به یکی از کارآفرینان برتر تبدیل شوید.

برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق تنها یک ایده کافی نیست. شما باید توانایی اجرای آن را هم داشته باشید و همیشه در تلاش باشید تا به موفقیت های بیشتری دست یابید و به کسب و کارتان وسعت ببخشید. هنگامی که به زندگی و فعالیت های یک فرد کارآفرین نگاه می کنید شاید این سوال در ذهن تان نقش ببندد که این افراد چطور موفق شده اند؟ چه ویژگی هایی داشته و دارند که آن ها را به قله موفقیت رسانده است؟ آیا این افراد ژن برتر دارند و یا با حمایت خانواده پولدار خود اکنون کسب و کار موفقی دارند؟ برای پاسخ به این سوال ها بیایید نگاهی به گوشه ای از فعالیت ها و ویژگی های شخصیتی دکتر میثم شکری ساز بیندازیم که در اوج جوانی و در سن ۳۴ سالگی توانسته به یکی از مدیران و کارآفرینان نمونه کشور و استان اصفهان تبدیل شود.

میثم شکری ساز، کارآفرین جوان که این روزها بیشتر می درخشد

“بیش از یک دهه است که هر روز بیش تر از همه همکاران و حتی کارمندانم کار می کنم. هر روز در حال آموزش و یادگیری هستم. برای تک تک اهدافم برنامه ریزی می کنم و این موضوع که مجموعه ما موظف به ارائه به روزترین و برترین خدمات به شماست و تعهد ما کسب حداکثر رضایت شما و پیش بینی آن چیزی است که به آن نیاز دارید با تمام وجود باور دارم.” این پاسخی است که دکتر میثم شکری ساز به سوال یکی از افرادی که در کارگاه ۲۵ راز موفقیت او شرکت کرده و از او پرسید که چطور در کنار مدیران و کارآفرینان جوان و برتر ایران قرار گرفته است، می دهد.

میثم شکری ساز متولد ۱۳۶۵ بیش از یک دهه است که قدم در حوزه آموزش کشور نهاده و تا به امروز یکی از پرچم داران این حوزه به شمار می آید. او مدیر و کارآفرینی برتر است که در سال ۱۳۸۸ در پی ظهور شرکت های نوپا و حضور آن ها در بازارهای اقتصادی ایران، به فکر راه اندازی و ارائه خدماتی نو در حوزه آموزش افتاد. او یک ایده در سر داشت؛ آموزش الکترونیک و کاملا مجازی، پس با توجه به آن اقدام به تاسیس مرکز توسعه آموزش مجازی پارس نمود. وی تاکنون موفق بوده تا مجموعه فعالیت هایش را گسترش دهد. او که از ابتدا به حوزه های آموزشی و پژوهشی علاقه ویژه ای داشته، در ادامه به توسعه فعالیت های خود در جهت ارائه خدمات متفاوت و قوی در این حوزه ها و ایجاد تحول در شیوه های آموزشی و پژوهشی کشور ادامه داده است.

دکتر شکری ساز که در سال ۱۳۹۶ مدیر برتر فناوری اطلاعات شناخته شد، دارای تحصیلات در دکتری کارآفرینی با گرایش آموزش عالی از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد در رشته مدیریت MBA از دانشگاه امیرکبیر و اشتنبایس برلین آلمان است. همان طور که پیش تر هم به آن اشاره شد، وی از سال ۱۳۸۸ تاکنون مدیریت مرکز توسعه آموزش مجازی پارس و هولدینگ بزرگ پارس پندار نهاد، رییس کنسرسیوم ارزیابی و اعتبارسنجی شرکت ها (کاوش)، و همچنین مجری طرح آموزش ده هزار دفترICT روستایی در زمینه گردشگری با همکاری وزارت ارتباطات، سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

در مورد سوابق پژوهشی و مقالاتی که دکتر میثم شکری ساز تاکنون انجام داده اند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تاثیر آموزش الکترونیکی در فرهنگ کارآفرینی ” بررسی مشکلات و رفع موانع “فصلنامه فرهنگی و هنری اندیشه هنر
  • عوامل موثر بر توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تجارت الکترونیک بر رشد اقتصادی شرکت های کارآفرین
  • بررسی جهت گیری کارآفرینانه و قابلیتهای بازاریابی بر عملکرد سرمایه گذاری های جدید شرکت
  • ارزیابی و اولویت بندی موانع ارتباط بین صنعت و دانشگاه و ارائه راهکارهائی جهت رفع این موانع

اما موفقیت ها و افتخارات دکتر میثم شکری ساز پایان نداشته و ندارد. وی بیش از ده ها کتاب در زمینه های مختلف را ترجمه کرده است که آثار ارزشمندی برای جامعه علمی کشور است. از کتاب های ایشان می توان به مذاکره با دست های خالی، استوار، بازاریابی و کسب و کار اسلامی، به کانادا خوش آمدید، سیاحت و مهاجرت تحصیلی و شغلی از دیدگاه اسلام، روابط فرد و سازمان، ناگفته های تاریخ تفکرات مدیریت، بازاریابی نوگرا، رازهای بازاریابی قدرتمند، بازاریابی گوریلی، تویی که ذهن برنده ای، آسایش در آرامش، فراتر از استراتژی، توهم باهوشی ۱ و توهم باهوشی ۲ اشاره نمود.

میثم شکری ساز درحال پیشرفت و سودجویان درحال سنگ اندازی

اگر کمی به دوروبرتان نگاهی بیاندازید، قطع انسان های موفقی را خواهید دید، انسانی های مثل میثم شکری ساز، کسانی که هر روز بیشتر از روز قبل در تلاشند تا نامشان را همچنان در اوج نگه دارند و لیست موفقیت هایشان را بلندتر کنند. اما همیشه هم در کنار این همه زحمت و تلاش افرادی هم هستند که قصد اخاذی و تخریب نام آن ها را دارند. درحالی که این سودجویان نمی دانند اعتبار و آبرویی که این گروه از افراد برای خود جمع کردند حاصل سال ها تلاش است و به این راحتی ها خراب نمی شود.

دکتر میثم شکری ساز به عنوان یک مدیر موفق و کارآفرین جوان نه تنها توانسته است برای تعداد زیادی از جوانان این کشور ایجاد شغل کند بلکه هر روز تلاش می کند تا با آموزش و تعلیم آنها تلاش، روشنگری، بخشندگی، انسانیت و پویایی را در بین جوانان ترویج دهد. این کار ارزشمند در دورانی که عده ای زیادی از افراد جامعه فقط کاستی های موجود را می بینند و آنها را بهانه ای برای عدم موفقیت خود می دانند حقیقتا جای تقدیر دارد. میثم شکری ساز با تلاش و کوشش زیاد در حال عبور از مسیر موفقیت خود و رسیدن به قله های بلندتری از موفقیت است. درحالی که در این بین افرادی هستند که سعی می کنند به جای الگو قرار دادن شیوه زندگی کاری و حرفه ای این فرد موفق و کمی تلاش بیشتر، مسیرهای دیگری مانند اخاذی کردن را انتخاب کنند و به تخریب نام ایشان و کسب و کارشان بپردازند.

اما سوال اصلی اینجاست، آیا این گروه از افراد که اخبار دروغ را پخش می کنند، با همه جنبه های فعالیت این فرد موفق آشنا هستند؟ آیا آموزش هر روزه کارمندان، ساعات کار طولانی و نقش رهبری او را در مجموعه های تحت مدیریت وی از نزدیک دیده اند؟ واضح است که تنها شناخت این افراد معلوم الحال از این کارآفرین جوان تنها نام اوست و آن چنان بر روی این که چطور می شود از یک کارآفرین موفق اخاذی کرد تمرکز کرده اند که اصلا به این مسئله توجه نمی کنند، موفقیت اتفاقی نیست و هیچکس نمی تواند بدون آن که زحمتی کشیده باشد موفق و معروف شود و بیش از یک دهه کسب و کار خود را نه تنها گسترده کرده بلکه به عنوان مشاور کسب و کار و یک استاد بازاریابی در میان افراد فعال در این حوزه ها شناخته شده باشد.

  1. یک آشنا گفت:

    نمیدونم چرا باید از شکری ساز تعریف کنید! من در شرکت ایشان کار کردم، تمامی فعالیت ها مدرک فروشی و کلاهبرداری محض هستند. به دلیل مسجل شدن حرام بودن بعد از استفتا من اونجارو ترک کردم.

Go to TOP