۱۰:۴۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

فیلم طنز/ دکتر سلام ۱۲۰

۷:۰۳ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

آیا تالار خیّرساز فریدونشهر طبق اساسنامه و نظر خیّر اداره می‌شود؟

پس از تکمیل تالار با نظر خیّر و شورای شهر، طبق قانون اساسنامه ای برای آن تدوین شد و مقرر شد تالار توسط شهرداری بر اساس اساسنامه اداره شود. در اساسنامه تالار مقرر شد هیئت امنایی وظیفه نظارت بر اجرای اساسنامه تالار و نرخ گذاری آن را برعهده داشته باشند.

۶:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

پناهیان: از مهمانی خدا چه می‌فهمیم؟

اگر میزبان بزرگ و والا مقام باشد و مهمانان بسیار کوچک‌تر از او باشند، مهمانی هنگامه تواضع میزبان است. لحظه فرود آمدن میزبان بلندمرتبه در برابر مهمانان، صحنه‌ای به یاد ماندنی و دوست داشتنی است. مهمانِ بزرگان شدن، بزرگی می‌آورد.

۳:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

در چه مواردی روزه مسافر صحیح است؟

در آستانه ماه مبارک رمضان احکامی از «روزه‌داری و مسافرت» منتشر می‌شود.

۱۲:۳۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

نزاع سیاسی در فریدن از کجا ریشه گرفت؟

این روزها نزاع های سیاسی شهرستان فریدن که در منطقه سابقه دیرینه دارد به اوج خود رسیده است. این نزاع ها با تجمع عده ای از اهالی این منطقه روبروی استانداری اصفهان و بیانیه ای دیگر از فرماندار فریدن در خصوص این تجمع، به اوج خود رسیده است.

بررسی علت مبالغ بالای قبوض گاز؛

۱۲:۰۸ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

محاسبه ماه‌های زیر صفر درجه فریدونشهر به عنوان فصل گرم در قبض‌های گاز+جدول گازبها

در حالی که مردم شهرستان فریدونشهر هشت ماه از سال مجبورند به علت دمای زیر صفر درجه بخاری های خود را روشن کنند، شرکت گاز تنها گازبهای پنج ماه از سال را مطابق با نرخ فصل سرما محاسبه می کند که این مساله مبالغ بالای قبوض گاز و هزینه گزاف گرم کردن خانه ها را بر مردم فریدونشهر متحمل می کند.

۱۲:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

داروهایی که موجب ابطال روزه نمی‌شوند

یک کارشناس مصرف منطقی دارو در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: قطره‌هاي چشم، گوش و بيني به شرطي كه دارو به حلق نرسد، موجب ابطال روزه نمی‌شوند.

۹:۰۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

نیت برای افطار و سحر

روزه داران از جهت نیت‌های افطار و سحر هم به چند صنف تقسیم می‌گردند.

۸:۳۰ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

یک پیرزن انگلیسی «مودب‌ترین جستجوگر گوگل» شناخته شد!+تصاویر

دفتر مرکزی گوگل در آمریکا نیز در صفحه رسمی خود در توییتر که بیش از 15 میلیون دنبال‌کننده دارد، از این پیرزن انگلیسی بابت جستجوهای مودبانه‌اش تشکر کرد و نوشت: مادربزرگ عزیز، نیازی به تشکر نیست!

۸:۲۸ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۵/۰۳/۳۱

بزرگترین بازار طب سنتی جهان/تصاویر

بازار طب سنتی شهر بوژوی چین به عنوان بزرگترین بازار طب سنتی جهان شناخته می‌شود.این بازار مملو از کالاهایی است که شاید هیچ جای دنیا یافت نشود.

Go to TOP