در پی شیوع آنفلوانزای مرغی در کشور؛

۴:۴۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۳۰

هشدار جدی دامپزشکی در رابطه با خطر شیوع آنفلوآنزای مرغی در فریدونشهر

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدونشهر از مردم خواست با رعایت این نکات، سلامت خود و دامشان را در برابر بیماری شایع شده آنفلوآنزای مرغی حفظ کنند.

برف در بام ایران؛

۱:۳۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۳۰

بارندگی‌ها در سرچشمه آبی استان اصفهان ۱۰ درصد بیشتر از گذشته/ ۱۰۰۰ کیلومتر برفروبی در فریدونشهر

مجموع بارش های سال زراعی جاری در فریدونشهر تاکنون 10 درصد بیشتر از مدت مشابه در سال گذشته و میانگین بلند مدت است. دستگاه های خدمات رسان مشغول برفروبی 1030 کیلومتر از معابر شهری، روستایی و محورهای مواصلاتی شهرستان هستند.

در پی برودت هوا و یخبندان؛

۱۱:۰۴ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

فوری! مدارس فریدونشهر فردا با دو ساعت تاخیر باز می شوند

بنا بر اعلام آموزش و پرورش فریدونشهر مدارس این شهرستان فردا با دو ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

۶:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

ارتباط حضرت مهدى با امام حسین علیه السلام

از زمان خلقت آدم ابوالبشر تاكنون همواره دو جریان حقّ و باطل به موازات هم پیش‏رفته و كره خاك هیچ‏گاه از مصاف این دو جریان خالى نبوده است. پیروان هر یك از حق‏ مداران گذشته، همواره بسترسازان حق‏گرایان آینده بوده ‏اند و حق گرایان آینده تداوم‏ بخشان راه حق‏ پرستان گذشته. وضعیت باطل‏ پیشه‏گان و دور افتادگان از صراط مستقیم نیز بر همین منوال بوده است.

امام جمعه موقت فریدونشهر:

۳:۳۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

سران فتنه برای بازگشت به دامن ملت، به جای شعار منافقانه از مردم عذرخواهی کنند

حجت الاسلام عالمی گفت: کسانی که در فتنه 88 گوش به فرمان دشمن بودند اگر می خواهند به دامن ملت برگردند نمی توانند با طرح شعارهای منافقانه ای همچون «آشتی ملی» این کار را کنند.

۲:۰۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

حکم شرعی «رحم اجاره‌ای» چیست؟

تزریق نطفه مرد به رحم زن نامحرم چه حکمی دارد؟ فرزندی که از رحم اجاره‌ای زاده می‌شود، مشروعیت دارد؟ اینها سئوالاتی هستند که تأمل در آنها بسیار راهگشا می نماید.

۱۰:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

شرایط پذیرش توبه از لسان امام جواد(ع)

تولد مبارک امام جواد (ع) نه تنها پایان‌بخش دلهره‌های شیعیان و افشای نیت فرصت‌طلبان و سودجویانی چون فرقه واقفیه بود، بلکه آغاز فصل نوینی از تاریخ ائمه اطهار (ع) است. زندگی و راه و روش این امام همام باید برای جوانان جامعه ما الگو باشد.

۶:۰۰ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

برای جلوگیری از خیال‌پردازی در نماز چه کنیم؟

طریق عمده رام نمودن قوه خیال، عمل نمودن به خلاف است. و آن چنان است که انسان در وقت نماز خود را مهیا کند که حفظ خیال در نماز کند و آن را حبس در عمل نماید و به مجرد این که بخواهد از چنگ انسان فرار کند آن را استرجاع نماید.

۱۲:۰۳ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۱۱/۲۹

نجات زن بیمار کلوسه‌ای در برف و کولاک با پای پیاده /فیلم

در پی بارش برف امروز و بسته شدن گردنه کلوسه در شهرستان فریدونشهر، مردم این روستا مجبور شدند زن بیمار اورژانسی را با پای پیاده در برف، کولاک و سرمای شدید تا فاصله چند کیلومتری حمل کنند تا به خودروی آمبولانس برسانند. این بیمار به موقع به بیمارستان فریدونشهر انتقال و نجات یافت. گردنه کلوسه به عنوان تنها جاده دسترسی هفت روستای فریدونشهر سال هاست با کمترین بارش برفی بسته می شود.

۴:۴۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۲۸

برگزاری کنسرت فولکلور گرجی، گامی در جهت تقویت پیوندهای فرهنگی

اولین کنسرت گرجی در ایران به منظور تقویت پیوندهای فرهنگی به اجرا درآمد.

Go to TOP