چاپ این برگه

درباره ما

پایگاه تحلیلی خبری فریدونشهر در سال ۹۱ پا به عرضه فعالیت گذاشت و پس از سپری کردن دوره آزمون و خطا و رفع معایب در شهریورماه سال ۹۲ با مدیریت جدید به یک چارچوب کلی و منظم رسید تا با هدف پوشش خلأ رسانه‌ای شهرستان فریدونشهر در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز شهرستان، شهرستان‌های همجوار و استان به کار خود ادامه دهد. هدف اول مجموعه رساندن اخبار در سطح شهرستان سپس شهرستان‌های همجوار و در مرحله بعد پوشش اخبار استانی و سپس کشوری و بین المللی است.

وجه تسمیه این سایت به نام پونه زار برگرفته از آبشار زیبای پونه زار در غرب فریدونشهر با تاکید بر جاذبه‌های گردشگری شهرستان و زیبایی‌های بکر آن است تا همگان را نسبت بدان آگاه سازیم.

اصول و ارزش ها
* «پونه زار» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
* «پونه زار» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و زیر نظر قوانین معاونت سازمان مطبوعاتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
* اعضای تحریریه  «پونه زار» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.

پونه زار ماموریت دارد به عنوان پایگاه تحلیلی خبری نخست شهرستان فریدونشهر، با کشف استعدادها و استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای از معبر تولید محتوای فاخر فارسی و حفظ و افزایش «میراث دیجیتالی» در فضای مجازی برای ترویج و اعتلای گفتمان فرهنگی گام بردارد.

پونه زار با اتکا به رویکرد یاد شده، آرمان‌خواهی، عدالت‌طلبی و مطالبه‌گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه‌های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می‌کند.
استراتژی کلان این مجموعه رسانه‌ای «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست بوده از همین رو بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آراء و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی ایرانی تاکید می‌کند.

پونه زار آماده است تا با درج تحلیل‌ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه‌ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

پایگاه خبری فریدونشهر در هر لحظه آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات، اخبار و تصاویر و یادداشت‌های مخاطبان جهت گسترش فضای نقد و توجه به تمامی مضامین خبری تحلیلی در سطح منطقه است.

احسان جدیدی – سردبیر پایگاه تحلیلی خبری پونه زار

Go to TOP