چاپ خبــر

نجات زن بیمار کلوسه‌ای در برف و کولاک با پای پیاده /فیلم

در پی بارش برف امروز و بسته شدن گردنه کلوسه در شهرستان فریدونشهر، مردم این روستا مجبور شدند زن بیمار اورژانسی را با پای پیاده در برف، کولاک و سرمای شدید تا فاصله چند کیلومتری حمل کنند تا به خودروی آمبولانس برسانند. این بیمار به موقع به بیمارستان فریدونشهر انتقال و نجات یافت. گردنه کلوسه به عنوان تنها جاده دسترسی هفت روستای فریدونشهر سال هاست با کمترین بارش برفی بسته می شود.

برای دریافت این فیلم اینجا و برای دریافت فیلم با کیفیت بالا اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/ پونه زار

 1. جناب آقای جدیدی سلام
  این فیلم را بدید صداوسیما منعکس کنند

  • بهزاد گفت:

   با سلام
   این اتفاق اگر در روستاهای چهارمحال اتفاق می افتاد تمام بخش های خبری بارها ان را به نمایش میگذاشتند اما به لطف صداوسیمای اصفهان ودرایتی که مسولان استان ما دارند این گونه کاستیها اصلا نباید منعکس شود .لطفابرای بخشهای خبری ارسال فرمایید تا مظلومیت این مردم به گوش مردم برسد .

 2. امیر عباس ساعی گفت:

  با سلام و خدا قوت به مدافعان مادر . دوستان و بزرگواران این فیلم را منتشر کنید تا نماینده محترم مجلس و مدیران لااقل برای رای این مادر مدیونی خودرا ببینند

 3. باسلام
  اقدام انسان دوستانه این همشهریان فریدونشهری ونجات این بیمار ازافتخارات این شهرستان ،استان وکشورماست .آفرین بربرادران بختیاری وجوانان ساکن روستای کلوسه انشاءالله عبرتی باشد برای مسئولین کشوردرسراسرسطوح خدماتی.

 4. بیماربرای چی باید این همه سختی رو تحمل کنه ؟؟؟؟؟ بهتر نیست مسئولین به فکر احداث یه مرکز درمانی برای اون ناحیه باشند که حداقل برای فصل سرما نیازی به مراجعه به شهر نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. باسلام شانس مانداریم پیجاره اون زنه مسولان محترم یکم به فکرماواین هاباشید

 6. سلام برغیورمردان بختیاری.سلام برکلوسه ای.سلام برشیرمردان وشیرزنان ایل موگویی.درود برغیرتتان که اینگونه به یاری همدیگر می شتابید.کاش مسئولین از مردم درس می گرفتن.البته مسئولین هم خوب هستند ولی نمیدونم چراراحت طلب شدند.به نظرمن سیره ی شهدارافراموش کردن وتنها نسخه بیداری آنها رفتن به سمت سیره ی اسلام وشهداست.موفق باشید.

 7. ناشناس گفت:

  سلام روزه زالی انشالله که مسوولان یه کم به فکر مردم شکوه باشند نه به فکر جیب خودشان برسد به گوش نمایند فریدونشهر

Go to TOP