چاپ خبــر
یسلیانی در اولین روز کاری با مسئولیت جدید مطرح کرد:

شعار من از ابتدا اعتدال و میانه روی بوده است/به خودم ایمان دارم و شهرستان را با شعار صداقت و کمک مردم چند گام جلوتر خواهم برد

بعد از معارفه غلامرضا یسلیانی به عنوان سرپرست فرمانداری فریدونشهر، وی اتاق فرماندار را تحویل گرفته و در این دو روز میزبان مهمانان خود است که بیشتر برای تبریک و اعلام آمادگی برای همکاری با وی به ملاقات می روند. گفتگویی را کوتاه با وی انجام دادیم تا از برنامه ها و اهداف مسئول جدید اول شهرستان جویا شویم. وی قول یک مصاحبه مفصل درباره همه موارد چندین ساله فعالیت خود را به ما داد.

به گزارش پونه زار پایگاه خبری پونه زار، غلامرضا یسلیانی در ابتدای گفتگوی خود با محسن رحیمی سردبیراین پایگاه خبری، از پوشش رسانه ای چند وقت اخیر درباره انتخاب فرماندار تشکر کرد و با رابط خواندن اصلی خبرنگاران بین مردم و مسئولین،  گفت: ما آماده همکاری مستمر با فعالان رسانه ای و خبرنگاران عزیز در تمامی مسائل هستیم و این را وظیفه خود می دانیم.

در ادامه سرپرست فرمانداری شهرستان فریدونشهر گفت: هیچگاه برای هیچ پست و مقامی کیسه ندوخته ام و طمع نورزیده ام ولی باتشکر از منتخبین بنده و حمایت صورت گرفته، حال که در این سمت قرار گرفته ام با قدرت تمام از مردم  شهرستان فریدونشهر حمایت خواهم کرد و با تمام توان برای موفقیت، تلاش خواهم نمود و مطمئن باشید گامی عقب نخواهم کشید.

معاون اسبق فرماندای فریدونشهر در ادامه اظهار کرد:  نگاه من از ابتدای ورود به امر سیاست، اعتدال و میانه روی بوده است و خوشحالم که دولت جدید نیز اینک با همین شعار در حال پیشبرد اهداف خود است که اعتدال و میانه روی با صداقت بهترین راه موفقیت برای رسیدن به سر منزل نهایی است.

va6ter mark2

وی خاطر نشان کرد:همه گروه ها، جناح ها، جریان ها، سلیقه ها و اقوام، از بزرگ و کوچک زیر یک سقف قرار دارند و از نگاه یکسانی از سمت بنده برخوردارند ولی هرکس به اندازه توان و لیاقت و استعداد خویش، مرتبه و مقام خود را تعیین خواهد کرد و من کوچکترین سعی خواهم نمود از تمام توان و پتانسیل شهرستان استفاده کنم.من قائل به جناح یا جریان خاصی نیستم و نگاهم همیشه به سمت توده مردم بوده است که اگر مردم وارد میدان شوند باور کنید مشکلات حتی بزرگ شهرستان هم رفع خواهد شد و من با اعتقاد به شعار همه چیز را همگان دانند از همه فریدونشهری ها  که چه ساکن شهرستان هستند و چه بیرون حضور دارند در هر زمینه ای که  می توانند منشا خدمات شوند،  میخواهم وارد عرصه عمل شوند تا به کمک هم از تمامی توان خود استفاده کنیم و شهرستان فریدونشهر را به گلستان و نگین زاگرس ایران تبدیل کنیم و از بام ایران پیام صلح، دوستی و موفقیت به تمام جهان مخابره کنیم.

vater mark2

یسلیانی در پاسخ به این سوال که نگاه کلی شما  برای شهرستان چیست و آیا در مقام سرپرستی می توان به راحتی و با دست باز کارکرد، گفت: شانه هایم را زیر بار مسئولیت سنگین فرمانداری شهرستان فریدونشهر داده ام و از مردم می خواهم برای جا خالی نکردن برای بنده حقیر دعا کنند و چه یک روز این بار و مسئولیت بر دوش من باشد و چه سالیان دراز، سعی می کنم با عنایت خداوند متعال و تلاش زیاد، بهترین عملکرد را برای مردم عزیز، بزرگوار و همیشه در صحنه شهرستان فریدونشهر داشته باشم.

وی ادامه داد:  برای هر اداره و ارگان با توجه به تجربه چند ساله خودم در فرمانداری برنامه جداگانه ای دارم و با فعال کردن مردم و ادارات و ارگان های شهرستان اهداف خویش را دنبال خواهم کرد.

789mark2

وی با تاکید بر صداقت در گفتار و عمل، جمله پایانی را چنین گفت: ادعایم این است که به خود ایمان راسخ دارم و با توانی که در مسئولین شهرستان و مردم می بینم می توانم چند گام شهرستان بزرگ فریدونشهر را به جلو پیش ببرم.

vater 878mark2

  1. در ابتدا برای جناب آقای یسلیانی در آغاز این مسئولیت سنگین و خطیر آرزوی سلامت و موفقیت در انجام وظیفه و خدمت به مردم شریف فریدونشهر عزیز را دارم و امیدوارم که با دلسوزی مسئولین محترمی همچون ایشان، پیشرفت های فریدونشهر را یکی پس از دیگری شاهد باشیم، چرا که بام ایران شایستگی پیشرفتهائی بیش از این را داشته و دارد، البته «بشرطها و شروطها»؛ که مهمترین شرط آن نیز همان است که جناب آقای فرماندار فرمودند؛ «همکاری، همدلی، همفکری و بویژه مساعدت» مردم شریف فریدونشهر و همه کسانی که علقه و علاقه ای به آبادانی این شهر دارند، در هر کجای ایران که باشند.

  2. با سلام نه تنها شما آقای پونه زار بلكه همه ما ميدونيم تا زماني كه با هم نباشيم وبراي هم ديگه بزنيم و غريبه پرست باشيم و خودي هاي خودمون را اون بالا تحقير كنيم مشکلات شهرستان از حل نمی شود…

  3. خدمت جناب آقای سعید و دوستان دیگر عرض کنم که هر وقت ما آموختیم فارغ از جناح بندی سیاسی، حزبی، قومی و فامیلی و از روی عقل و تدبیر به عملکرد افراد دقت کنیم و فارغ از مصلحت اندیشی و منفعت سنجی شخصی، به موقع از عملکردهای منفی انتقاد و از عملکردهای صحیح افراد و مسئولین حمایت کنیم، همه چیز روند مطلوبی به خود می گیرد ولی شرط اساسی این نکته این است که اول از خودمان شروع کنیم و خودمان اینکار ها را به موقع انجام بدیم و بعد دیگران را هم به این کار فرا بخوانیم، چون ما هم می توانیم الگوپذیر باشیم و هم برای دیگران الگو قرار بگیریم. إنشاا..

    • دوست عزيزم آقاي اصلاني شما كه ميفرماييد بايد اول يك سوزن به خودمون بزنيم بعد…..حرفتون كاملادرست و منطقي هست ولي بايد به عرضتون برسونم كه من نه دولتي هستم ونه كاره اي در اين شهرستان بايد همونا ؟؟؟؟؟؟؟ بفهمند كه اص ……ولش كن اسمشونا نميارم درست كه نميشه بين مردم و مسئولين اختلاف باشه تا به هدف شون برسند البته اهداف خيلي زياد كه خودتون ميدونيد چقدر زيادند….

  4. شهرستان فریدونشهر را به گلستان و نگین زاگرس ایران تبدیل کنیم و از بام ایران پیام صلح، دوستی و موفقیت به تمام جهان مخابره کنیم. خیلی زیبا بود

  5. با سلام من هم اميدوارم كه آقاي يسلياني به عنوان فرماندار فريدونشهر شود چون كسي از نظر صداقت ودلسوز واتكاء به كمكهاي مردمي پيدا نمي شود واز خداوند منان آرزوي موفقيت وسربلندي براي ايشان دارم

Go to TOP