چاپ خبــر

امام جمعه موقت گلپایگان: مسلمانان سیره پیامبر اکرم(ص) را الگوی زندگی خود قرار دهند

امام جمعه موقت گلپایگان با گرامیداشت بیست و هفتم رجب سالروز بعثت پیامبر اکرم ( ص) گفت: مسلمانان باید سیره پیامبر اکرم (ص) را الگوی سبک زندگی خود قرار دهند.

به گزارش تیم رصد فضای مجازی پایگاه خبری پونه زار، حجت الاسلام والمسلمین مصطفی عباسی در خطبه های نماز جمعه گلپایگان به سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در عملیات غرور آفرین بیت المقدس اشاره کرد و گفت: آزادسازی خرمشهر از نشانه های توکل به خدا و برگرفته از مکتب عاشورا بود.

وی، به مذاکرات هسته ای اخیر گروه 1+5 با ایران اشاره کرد و با قدردانی از تلاش تیم مذاکره کننده اظهار کرد: ملت غیور ایران و مسوولان نظام با تاسی به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به هیچ عنوان زیر بار زیاده خواهی های مستبکران نمی رود و بر حقوق صلح آمیز هسته ای تاکید دارد.

امام جمعه موقت گلپایگان همچنین با اشاره به نامگذاری سالجاری با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی » ، خواستار توجه همه مسوولان بخصوص مسوولان فرهنگی برای مرتفع کردن دغدغه های مقام معظم رهبری با اجرایی کردن دقیق این فرمان شد.

حجت الاسلام و المسلمین عباسی با تسلیت سالروز شهادت امام موسی بن جعفر (ع)، بر لزوم برگزاری آیین های ویژه به این مناسبت و دیگر مناسبت های مذهبی با حضور قشرهای مردم بخصوص جوانان برای بهره مندی بیشتر از سیره اهل بیت (ع) در شهرستان گلپایگان تاکید کرد.

Go to TOP