چاپ خبــر

مراسم نکوداشت شهدای بختیاری فریدن بزرگ

هفتم خرداد ماه مراسم نکوداشت شهدای بختیاری فریدن بزرگ در محل روستای چهل چشمه از توابع بخش چنارود شهرستان چادگان با حضور اقشار مختلف مردم غیور بختیاری، مسئولان کشوری ، استانی و شهرستانی برگزار می شود.

به گزارش تیم رصد فضای مجازی پایگاه خبری پونه زار، حبیب اله معتمدی در جلسه برنامه ریزی نکوداشت شهدای بختیاری فریدن بزرگ اظهار داشت: هفتم خرداد ماه مراسم نکوداشت شهدای بختیاری فریدن بزرگ در محل روستای چهل چشمه از توابع بخش چنارود شهرستان چادگان با حضور اقشار مختلف مردم غیور بختیاری، مسئولان کشوری ، استانی و شهرستانی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

فرماندار چادگان در ادامه افزود: قوم بختیاری در پاسداشت ارزشهای ملی نقش ارزنده و خطیری داشتند و امروز هم پشتوانه قوی به لحاظ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و هم به لحاظ اقتصادی برای نظام هستند.

فرماندار شهرستان داران نیز در این نشست گفت: وظیفه ماست که با تمام وجود این مراسم را با شکوه برگزار کنیم چرا که این مراسم نه تنها یک مراسم شهرستانی و منطقه ای بلکه یک مراسم کشوری تلقی می شود.

تاجمیری رویکرد دولت تدبیر و امید در پرداختن به فرهنگ های اصیل و برپایی چنین مراسماتی را  بسیار سازنده عنوان کرد و افزود: ما نیز با جدیت و تعامل با شهرستان چادگان در برگزاری هرچه با شکوه تر این مراسم شرکت خواهیم کرد.

سلطانی نماینده دکتر محسن رضایی نیز در ادامه پیشنهادات خود در چگونگی روند برگزاری مراسم را بیان کرد.

Go to TOP