چاپ خبــر
جهت اعزام در مسابقات کشوری

مسابقات انتخابی استان در پیست اسکی فریدونشهر برگزار شد+نتایج و تصاویر

عصر دیروز مسابقات انتخابی تیم اسکی استان اصفهان در رشته‌ی آلپاین ماده‌ی پیچ کوچک در همه‌ی رده‌های سنی و در بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، عصر دیروز مسابقات انتخابی تیم اسکی استان اصفهان در رشته‌ی آلپاین ماده‌ی پیچ کوچک در همه‌ی رده‌های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان یک، جوانان دو و بزرگسالان و در بخش آقایان و بانوان در فنی‌ترین پیست اسکی فریدونشهر برگزار شد.

IMG_6257 - Copy

این مسابقات از ساعت 15 دیروز پنجشنبه آغاز و تا ساعت 17 با حضور بیش از 30 شرکت کننده به طول انجامید.

IMG_6263 - Copy

در قسمت آقایان در رده بزرگسالان محمدامین رفیعی، ایوب گوگونانی و مجید قلانی، در رده جوانان فرزاد یسلیانی، رضا میرمعنایی و فرشید عطایی، در رده نوجوانان مهدی عطایی، حسین یسلیانی و مهدی اسفنانی و در رده نونهالان حامد عطایی، مهرشاد خودسیانی و کورش هاشمی و در قسمت بانوان در رده بزرگسالان نسیم هاشمی و فریبا رحیمی، در رده جوانان اناهیتا رحیمی، میترا رحیمی و نسرین هاشمی، در رده نوجوانان مهسا مقدسی، ناهید حسینی و رویا اسفنانی و در رده نونهالان مهشید توازیانی، نگین رحیمی و شیما میرمعنا موفق به دریافت جواز حضور در مسابقات کشوری شدند.

IMG_6237 - Copy

گفتنی است رتبه‌های برتر این مسابقات به عنوان تیم اصفهان به مسابقات قهرمانی کشوری اعزام می‌شوند.

IMG_6265 - Copy IMG_6243 - CopyIMG_6271 - Copy IMG_6273 - Copy

 1. مجهول گفت:

  تبریک همشهریان فریدونشهری…

 2. از پونه زار انتظار میره به وظیفه رسانه ایش در حد توان عمل کنه ، به مسابقاتی که حتی برچسب شهرستانی هم براش سنگینه ، برچسب مسابقات انتخابی استان می زنیم و از 12 رده سنی با لحاظ تفکیک جنس فقط 5 تا اسم می دیم و این یعنی تو خیلی از رده ها کل شرکت کننده ها به سه نفر هم نرسیده . چشم پوشی از واقیتهای موجود فقط آب به آسیاب افراد سودجو می ریزه و تبعات بدش برای شهرستان می مونه .
  یعنی بعد از ده سال حضور اسکی در استان این وضعیت مسابقات انتخابیه ؟شما یه عکسم از جمعیت شرکت کننده و برگزار کننده و تماشاچیا می ذاشتین .
  دولت هزینه میلیاردی کرده که به این نقطه برسیم ؟( هیئت شهرستان و استان و اداره ورزش (برای پولداران) جواب بده
  با هزینه چند میلیونیش میشه 200 ، 300 نفر از علاقه مندان رشته های پرجمعیت شهرا ( فوتبال ، والیبال و … ) را پوشش داد و اینجا تو دوازده رده سنی سی نفر !!! شخص فرماندار باید پاسخگو باشه .

 3. اصلاح اسامی نسرین هاشمی و حامد عطایی.باتشکر

 4. بازم طبق گزارش 13 تا اسم کمه اداره ورزش حتی المقدور جور کنه .
  اینهمه هیاهو و تبلیغات که برا اسکی ال و بل کردیم و با اینهمه هزینه و درآمد آدم فکر میکنه 200 نفر تو نونهالان و نوجوانان بعد ده سال سازماندهی کردین و … .البته وقتی هدف پول در آوردن شد این وسط ورزش آسیب می بینه .
  ترســـم نرسی بــه کعبــه ای اعـــرابـی
  این ره که تو می روی به ترکستان است

  • در جواب مقوله ای که ارائه کردید فقط یک جمله بگم و اون اینکه سال گذشته تو مسابقات انتخابی همدان چهار نفر از همین بچه ها تونستن جواز شرکت تو مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را بگیرن و به عنوان تیم ملی ب در این مسابقات شرکت کنن که تو تاریخ ورزش فریدونشهر بی نظیره و تا حالا هیچ ورزشکار فریدونشهری به این افتخار دست نیافته . تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

   • اینکه جواب من نبود ، بعد اینکه اونا مهمون جیب خودشون بودن تو هزینه چند میلیونی که کردن تا به این جایگاه برسن سهم هیئت اسکی و اداره ورزش چقدر بوده که حالا سینه صاف می کنن .اون مسابقات هم در جای خودش تحلیل داره که حتما حدیث مفصلشا براتون می نویسم .هضمش خیلی سخت نیست یه بار شما از 100 نفر 4 نفر انتخاب می کنی یه بار از 4 نفر 4 نفر انتخاب می کنی تو فاز دوم یعنی کار خیلی ایراد داره .دیریست که مسئولین ورزش کشور حتی ، شکستگیهای دیوار ورزشا با رنگ و لعاب تک ستاره ها می پوشونن و غافل از اینکه صدای فرو ریختنش خیلی وقته داره میاد .

 5. جناب اقای رئیس شماکه چشماتو رو سایر ورزش ها بستی.خوشحالی زمستون بشه و بری برف بازی کنی و پول دربیاری حداقل به ورزش مورد علاقه ی خودت دیگه رسیدگی کن.بقیه ورزش ها با پول شخصی میرن مسابقه.این اسکیا دیگه ساپورت مالی کن.

Go to TOP