چاپ خبــر

ذکر «الحمدلله» بر لبان مردم فریدونشهر به خاطر استمرار بارش باران در سومین روز متوالی

بارش باران رحمت الهی در فریدونشهر برای سومین روز متوالی در حالی ادامه دارد که بارش‌ها در ارتفاعات به صورت برف است. بر اثر این بارش‌ها مسیر دسترسی به ۸ روستای فریدونشهر مسدود است.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، محمدرضا رفیعی، مسئول اداره هواشناسی فریدونشهر، در گفتگو با خبرنگار پونه زار میزان بارش‌ها در روزهای اخیر را ۱۱٫۶ میلی متر تا ساعت ۶ صبح امروز اعلام کرد. وی کل بارش‌های سال جاری را ۳۴۳٫۶ میلی متر اعلام کرد که نسبت به رقم ۲۳۹ میلی متر جمع بارش‌های سال گذشته تا این روز بهبود داشته است.

با توجّه با بارش برف در برخی از روستاهای فریدونشهر، مسیر دسترسی به ۸ روستا مسدود است که راهداری در حال بازگشایی این مسیرهاست. فعلاً گردنه‌ی کلوسه به علّت کولاک شدید و احتمال ریزش بهمن قابل بازگشایی نیست.

بارش باران از دو روز پیش در سطح فریدونشهر به صورت باران و در ارتفاعات به صورت برف آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

 1. دریا گفت:

  ایشان اشتباه فرموده اند . بالای ۵۰ میلیمتر بارندگی بوده است . همچنین بارندگی مشابه سال گذشته تا چنین روزی ۳۲۹ میلیمتر بوده است نه ۲۳۹

 2. م ر مقصر نیست ده تا شغل دولتی داره

  • دقیقا حق با داداش سیاه است
   وقتی این همه جوون بیکار داریم و یه نفر ۵۰۰ تا شغل دولتی داره آمارهام اشتباه میشه

   • دبير گفت:

    کاکا سیاه و آقای نام ونام نوشابه خانوادگی حتما ایشان لیاقت داشته دو یا سه تا شغل داشته باشه مثل تو که نیست کنج خونه بشینه و حرفهای مفت تو بخش نظرات پونه زار بنویسه و منتظر بمونه کی اسب سفید شغل مناسب بیاد طرفش به جای این کارا بلند شو برو اگه تو هم لیاقت داری دو تا شغل نه ۶۰۰ تا شغل پیدا کن .

Go to TOP