چاپ خبــر
تلفنی صورت گرفت

عذرخواهي فردوسي‌پور از مردم شيراز

مجري نام آشناي برنامه تلويزيون «90» در تماسي با استاندار فارس و يک برنامه تلويزيوني شبکه فارس از مردم اين استان به دليل صحبت‌هايش در برنامه «90» عذرخواهي کرد.

عادل فردوسي‌پور به دليل صحبت‌هايي که در برنامه «90» هفته‌ گذشته مطرح شده بود و باعث ناراحتي مردم و استاندار فارس شده بود، از مردم اين استان عذرخواهي کرد.

به گزارش ايسنا، فردوسي‌پور در برنامه «90» هفته‌ گذشته، زماني که درباره مشکلات ورزشگاه حافظيه شيراز صحبت مي‌کرد، عنوان کرده بود که در شيراز يک مرد پيدا نمي‌شود که جواب ما را بدهد! هر چند اين صحبت را فردوسي‌پور در شرايطي مطرح کرده بود که هيچ يک از مسئولان ورزشي اين استان پاسخگوي تماس‌هاي برنامه «90» نبودند، موجب ناراحتي و گلايه شديد استاندار فارس شده بود.

در نهايت عادل فردوسي‌پور در تماس تلفني از استاندار فارس به دليل صحبت‌هايش در برنامه «90» عذرخواهي کرد. او همچنين امروز (جمعه) صبح با برنامه تلويزيوني “خوشا شيراز” که از شبکه استاني فارس پخش مي‌شود تماس گرفت و از مردم استان فارس هم عذرخواهي کرد و گفت که منظورش از آن حرف، مردم فارس نبوده، بلکه مسئولان ورزشي استان را مورد خطاب قرار داده است.

Go to TOP