چاپ خبــر
تلفنی صورت گرفت

عذرخواهی فردوسی‌پور از مردم شیراز

مجری نام آشنای برنامه تلویزیون «۹۰» در تماسی با استاندار فارس و یک برنامه تلویزیونی شبکه فارس از مردم این استان به دلیل صحبت‌هایش در برنامه «۹۰» عذرخواهی کرد.

عادل فردوسی‌پور به دلیل صحبت‌هایی که در برنامه «۹۰» هفته‌ گذشته مطرح شده بود و باعث ناراحتی مردم و استاندار فارس شده بود، از مردم این استان عذرخواهی کرد.

به گزارش ایسنا، فردوسی‌پور در برنامه «۹۰» هفته‌ گذشته، زمانی که درباره مشکلات ورزشگاه حافظیه شیراز صحبت می‌کرد، عنوان کرده بود که در شیراز یک مرد پیدا نمی‌شود که جواب ما را بدهد! هر چند این صحبت را فردوسی‌پور در شرایطی مطرح کرده بود که هیچ یک از مسئولان ورزشی این استان پاسخگوی تماس‌های برنامه «۹۰» نبودند، موجب ناراحتی و گلایه شدید استاندار فارس شده بود.

در نهایت عادل فردوسی‌پور در تماس تلفنی از استاندار فارس به دلیل صحبت‌هایش در برنامه «۹۰» عذرخواهی کرد. او همچنین امروز (جمعه) صبح با برنامه تلویزیونی “خوشا شیراز” که از شبکه استانی فارس پخش می‌شود تماس گرفت و از مردم استان فارس هم عذرخواهی کرد و گفت که منظورش از آن حرف، مردم فارس نبوده، بلکه مسئولان ورزشی استان را مورد خطاب قرار داده است.

Go to TOP