چاپ خبــر
در پیست اسکی فریدونشهر؛

12 مجروح حاصل تیوپ سواری های امروز/ 1 مجروح اعزام به اصفهان شد

علی رقم هشدارهای مسئولان مبنی بر خطرناک بودن تیوپ سواری مخصوصاً در این روزها که برف زیادی روی زمین باقی نمانده است، هر هفته تیوپ سواری در پیست اسکی فریدونشهر حادثه می‌آفریند.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، علی رقم هشدارهای مسئولان مبنی بر خطرناک بودن تیوپ سواری مخصوصاً در این روزها که برف زیادی روی زمین باقی نمانده است، هر هفته تیوپ سواری در پیست اسکی فریدونشهر حادثه می‌آفریند.

در حالی که مسئولان پیست اسکی فریدونشهر با زدن بنرهایی تیوپ سواری را ممنوع اعلام کرده‌اند، افراد زیادی برای این تفریح جذاب به این پیست می‌آیند. دفتر اورژانس مستقر در پیست اسکی اعلام کرد امروز تیوپ سواری 12 بار حادثه آفرید که 9 مورد درمان سرپایی در محل شد، در 2 مورد مجروح به طور اورژانسی به بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) فریدونشهر منتقل شد و یک مورد هم که ظاهراً آسیب مغزی بوده است به بیمارستان الزهرا(س) اصفهان اعزام شد.

امّا ورزش اسکی امروز تنها یک آسیب داشت که مورد درمان سرپایی قرار گرفت.

گفتنی است پیست اسکی فریدونشهر تنها پیست اسکی فعال استان اصفهان است که به علت داشتن شیب زیاد برای اسکی و ماندگاری بالای برف در این منطقه در روزهای تعطیل شاهد سیل گردشگران از سایر نقاط استان، کشور و حتی جهان است.

  1. یه دلسوز گفت:

    واقعأ چقدر امکانات داریم درسطح شهر
    پیست اسکی که اصلأ استاندارد نیست مجروحین هم اگه تو راه بیمارستان جونشون رو از دست ندن تو بیمارستان حتمأ جونشون رو از دست میدن با این کادر مجرب پزشکی

Go to TOP