چاپ خبــر
آماده سازی پیست اسکی فریدونشهر

چشمه جنب پیست اسکی فریدونشهر احیا شد .

پس از اتمام فصل بارش و تعطیل شدن فعالیت پیست اسکی فریدونشهر فعالیت های عمرانی در این محل آغاز شده است که در حال حاضر نیز ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری فریدونشهر – پونه زار – عبدالرضا اصلانی ، با اعلام این خبر اظهار داشت: هدف از خرید تجهیزات اسکی به مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال بسط و گسترش ورزش مفرح اسکی و همچنین ترغیب و تشویق نونهالان و نوجوانان برای آموزش دیدن این رشته می باشد.
وی ادامه داد: پس از اتمام فصل بارش و تعطیل شدن فعالیت پیست اسکی فریدونشهر فعالیت های عمرانی در این محل آغاز شد که در حال حاضر نیز ادامه دارد.
رییس هیئت اسکی فریدونشهر اضافه کرد: احیای چشمه جنب ساختمان پیست اسکی جهت مصارف بهداشتی و فضای سبز و همچنین تعمیر سرویس های بهداشتی طبقه فوقانی ساختمان با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیون ریال از جمله فعالیت هایی است که در این محل به اتمام رسیده است.
وی افزود: نصب سرویس های بهداشتی سیار در محوطه و پارکینگ پیست با همکاری سازمان عمران زاینده رود که در حدود ۲۰ میلیون ریال جهت نصب و انتقال هزینه شده است.
اصلانی خاطر نشان کرد: خرید انشعابات گاز، لوله کشی آب آشامیدنی و همچنین خط تلفن ثابت از ضروری ترین مواردی است که مجموعه پیست اسکی است شهرستان به آن نیاز داشته و با برآوردی که انجام شده به اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال احتیاج است.
وی از همکاری و مساعدت اداره ورزش و جوانان فریدونشهر، هیئت اسکی استان اصفهان، فرمانداری، اداره راه و شهرسازی شهرستان و شهرداری شهرفریدونشهر در خصوص فراهم کردن زیرساخت ها جهت فعالیت های عمرانی و ارائه خدمات بهتر در مجموعه پیست اسکی تشکر کرد./

Go to TOP