چاپ خبــر
در آستانه آغاز سفرهای نوروزی؛

آماده‌باش کامل ادارات و پلیس فریدونشهر از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین

در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی، رؤسای ادارات و ارگان‌های فریدونشهر بیان کردند در ایام عید کشیک‌بندی ادارات مشخص شده و ادارات پاسخ‌گوی مراجعان خواهند بود.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه‌زار، ستاد تسهیلات نوروزی در فریدونشهر برگزار شد تا آمادگی‌های لازم دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها برای استقبال از نوروز بررسی شود.

غلامرضا یسلیانی، فرماندار فریدونشهر، در ابتدای جلسه با بیان این که ما مسئولین وظایفی در قبال فرارسیدن نوروز داریم دستوراتی را خطاب به ارگان‌های مختلف بیان کردند.  آمادگی نیروهای امدادی هلال‌احمر، نظارت مستمر اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف بر بازار، نظارت شرکت تعاونی روستایی بر عرضه میوه شب عید، برخورد با دست فروشان، تأمین امنیت ادارات و اتخاذ تدابیر لازم ادارات و نیروی انتظامی برای چهارشنبه‌سوری از جمله اقداماتی بودند که فرماندار خواستار اجرایی شدن آن بود.

یسلیانی با بیان این که خود تا پایان تعطیلات در فرمانداری مستقر خواهد بود، از نظارت شخصی بر کشیک ادارات خبر داد.

گشتاسب مری، بخشدار فریدونشهر از اقدامات روستائیان برای استقبال ار نوروز و مسافران نوروزی مثل پاک‌سازی زباله‌های داخل و اطراف روستاها سخن گفت و  به مشکل اسکان مسافران در سال گذشته اشاره کرد و از ریاست آموزش و پرورش خواست مدارس مراکز دهستان و روستاهای بزرگ خصوصاً در منطقه پشتکوه برای اسکان مسافر آماده شوند.

مری گفت «دهیار» مدیر ارشد روستا است و دعوت او از عوامل دولتی در روستا در حکم دستور و لازم الاجراست. وی با بیان این که دهیار می‌تواند برای پیگیری امور تا سطح ملی هم مکاتبه کند، گفت مرخصی دهیارها از ۲۵ اسفند تا ۲۰ فروردین لغو شده و دهیاران باید در روستاها حضور داشته باشند.

IMG_9567

شهردار برف‌انبار، رئیس اداره هلال احمر، رئیس اداره راه و شهرسازی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس اداره مخابرات، رئیس دامپزشکی، رئیس اتاق اصناف، رئیس اداره گاز، رئیس بنیاد شهید و نماینده فرماندهی انتظامی هر یک به آمادگی اداره مربوطه برای ارائه خدمات در تعطیلات و کشیک‌بندی در تعطیلات نوروز خبر داد.

علوی‌نژاد، رئیس اداره آموزش و پرورش فریدونشهر، هم از مهیا بودن مدارس فریدونشهر و بازدید از امکانات رفاهی آن برای اسکان همه گردشگران خبر داد.

  1. خون دل گفت:

    رئیس اداره مخابرات به جای شرکت در این جلسات بهتره بره خطوط تلفن کوی فرهنگیان و وحدت آباد رو درست کنه که اختلال داره و این اختلال باعث قطع و وصل مکرر اینترنت میشه. در پی تماس با ۲۰۲۰ علت قطعی رو اختلال خطوط دونستن. رسیدگی کنید لطفا

Go to TOP