چاپ خبــر
سردار سلیمانی:

راهیان نور نقطه تقابل هجمه فرهنگی است/ تاثیرگذاری فرامنطقه‌ای راهیان نور

رئیس سازمان اردویی و گردشگری بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه راهیان نور تداوم حرکت حضرت زینب (س) است از آن به عنوان نقطه تقابل هجمه فرهنگی دشمن نام برد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار به نقل از کوله بار؛ سردار «یعقوب سلیمانی» مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج اظهار داشت: دوران دفاع مقدس امتداد فرهنگ عاشوراست چراکه رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با مفاهیم عاشورائی از کشور دفاع کردند و اکنون نیز انتقال فرهنگ آن به نسل‌های جدید کاری زینبی است.

رئیس سازمان اردویی و گردشگری بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه راهیان نور تداوم حرکت حضرت زینب(س) است از آن به عنوان نقطه تقابل هجمه فرهنگی دشمن نام برد.

تاثیرگذاری فرامنطقه‌ای راهیان نور

وی برگزاری اردوهای راهیان نور را تاثیرگذار در داخل و خارج از کشور خواند و اظهار داشت: زمانی که از کشورهای مختلف علاوه بر میهمانان داخلی در مناطق عملیاتی زائر داریم نشان از تاثیرگذاری فرامنطقه‌ای راهیان نور دارد.

سردار سلیمانی با اشاره به فعال بودن آذربایجان شرقی در برگزاری اردوهای راهیان نور، برگزاری این اردوها را در همه فصول سال به مناطق غرب، شمالغرب و جنوب از افتخارات این استان عنوان کرد.

ترس دشمن از فرهنگ راهیان نور

رئیس سازمان اردویی و گردشگری بسیج مستضعفین کشور راهیان نور را از بسترهای مهم برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های دوران دفاع مقدس به نسل جوان دانست و تصریح کرد: اگر دشمن امروز تلاش دارد که با بهانه های مختلف همچون مذاکرات هسته ای و … در برابر نظام جمهوری اسلامی بایستد به خاطر ترس از همین فرهنگ است.

Go to TOP