چاپ خبــر
سرپرست دانشگاه آزاد واحد فریدن:

تحصیلات تکمیلی در واحد فریدن دایر خواهد شد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن درصدد تاسیس رشته در مقطع کارشناسی ارشد است.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار به نقل از پایگاه خبری فریدن، مصطفی کریمی دارانی سرپرست دانشگاه آزاداسلامی واحد فریدن در گفتگو با این پایگاه درباره توسعه تحصیلات تکمیلی در این واحد دانشگاهی، بیان کرد: با توجه به پیگیرهای صورت گرفته و کثرت متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دراین منطقه ،این دانشگاه درصدد تاسیس رشته در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

وی به اهدافی که درآینده دانشگاه پیگیر آنها خواهد بود اشاره کرد و افزود: پیگری و توسعه رشته های تحصیلات تکمیلی،ارتقاء کیفی خدمات آموزشی،فعال سازی شرکت های دانش بنیان وحمایت از طرح های پژوهشی در آمد زا، توسعه و تجهیز کارگاهها و آزمایشگاه و مدیریت صحیح منابع از اهداف این دانشگاه در سال جدید هستند.

کریمی در ادامه عنوان کرد: در راستای تحقق درآمدهای غیر شهریه ای به همت همکاران واحد دانشگاهی مزرعه تحقیقاتی کشاورزی به وسعت شش هکتار با اجرای طرح آبیاری بارانی زیر کشت ذرت و چهار و نیم هکتار ازاین زمین ها به کشت درختان بادام و گردو اختصاص یافته است.

این مسئول همچنین خواستار مشارکت بیشتر دانشجویان در فعالیتهای فرهنگی شد و تاکید کرد: پرورش نیروهای متخصص و متعهد از وظایف دانشگاهها می باشد.

سرپرست واحد فریدن همچنین در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)مبنی بر راه اندازی کرسی های آزاد اندیشی در دانشگاهها، عنوان کرد: اولین کرسی آزاد اندیشی با موضوع فضای مجازی آری یا نه در اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه برگزار گردید و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

وی ضمن تشکر از تمام مسوولان، ازنماینده مردم فریدن در مجلس خواستار مساعدت بیشتر و پیگیریهای لازم درمجلس شورای اسلامی برای به نتیجه رسیدن و تصویب رشته ها در مقطع کارشناسی ارشد شد.

  1. کاش مسولان محترم رشته کاردانی به کارشناسی رشته آموزش ابتدایی را نیز پیگیری و راه اندازی نمایند

Go to TOP