چاپ خبــر
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر؛

تیم مذاکره کننده مدافع منافع کشور است ولی طرف مقابل خناس است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر گفت: تیم مذاکره کننده با تمام قدرت از منافع ملت ایران دفاع خواهد کرد ولی رهبر معظم انقلاب فرمودند: من به شر بودن و خناس بودن طرف مقابل اطمینان دارم.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر بعد از راهپیمایی روز قدس در جمع راهپیمایان گفت: روز قدس، روز نمایش حزب الله است که لرزه بر پیکر رژیم منحوس صهیونیستی وارد می‌کند، رژیمی نامشروعی که با دروغ هولوکاست به وجود آمد.

فریاد علیه ظلم

سرهنگ دوم احسان سروش اظهار کرد: اسلام برای تمام لحظات زندگی ما دستور و برنامه دارد و ابتکار حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری روز قدس برگرفته از تعالیم نورانی اسلام است؛ همان امامی که در زمان خفقان شیطانی دنیا، فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است و اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود.

وی اظهار کرد: امروز جهان اسلام یکصدا و یکپارچه در تمام دنیا بیزاری و نفرت خود را از آمریکا و اسرائیل اعلام کرد و پایه‌های ظلم صهیونیستی را به لرزه درآورد.

فرمانده سپاه ناحیه فریدونشهر  با بیان این که دشمن از طریق تهدید نظامی، تحریم اقتصادی، تحریم علمی و ترور دانشمندان و تهاجمات فرهنگی به کمک ماهواره، اینترنت و شبکه‌های اجتماعی سعی در سرنگونی حکومت اسلامی دارد، تصریح کرد: امروز آنان که در داخل و خارج از کشور کمر به حذف انقلاب اسلامی بسته‌اند با دیدن این جمعیت عظیم، ناامید خواهند شد.

مدیریت 20 میلیون نفر در مراسم اربعین در آن وضعیت عراق، جهان را انگشت به دهان گذاشت

سرهنگ سروش گفت: دشمن پس از تلاش‌های فراوان اقرار کرده است نه تنها نتوانسته ایران اسلامی را منزوی و محدود کند بلکه روز به روز پایه‌های حکومت جمهوری اسلامی ایران محکم‌تر می‌شود و امروز استکبار جهانی قدرت ایران اسلامی را به عنوان صحنه گردان مقاومت در سوریه، یمن، بحرین، عراق، مصر، افغانستان، پاکستان و … می‌بیند.

وی اظهار کرد: با وجود تمام توطئه‌های دشمن در پرورش اندیشه داعش و ایجاد ناامنی در عراق، همه جهان شاهد مراسم عظیم اربعین حسینی در کربلای معلی بود و هنوز دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی جهان دست به دهان دارند که چگونه جمهوری اسلامی 20میلیون انسان را در آن وضعیت نابسامان و ناامن عراق کنترل و ساماندهی کرد که البته این از الطاف خداوند متعال بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر با بیان این که کشور ما در علوم پزشکی، علوم فضایی، کشاورزی، صنایع پزشکی و بسیاری از علوم دیگر به نقاط قوت خوبی دست پیدا کرده است گفت: امروز در 37 سال بعد از پیروزی انقلاب در منطقه هیچ توافق و قراردادی بدون حضور جمهوری اسلامی ایران معنی پیدا نمی‌کند.

مذاکرات هسته‌ای

سرهنگ سروش مسئله هسته‌ای را بهانه‌ای برای دشمن دانست و اظهار کرد: دشمن می‌خواهد جمهوری اسلامی را زمین‌گیر کند. وی بیان کرد: البته کسی در نظام با مذاکرات عزتمندانه مخالف نیست و تیم مذاکره کننده هم با تمام قدرت از منافع ملت ایران دفاع خواهد کرد ولی رهبر معظم انقلاب فرمودند: من به شر بودن و خناس بودن طرف مقابل اطمینان دارم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر گفت: رهبری فرمودند تمام تحریم‌ها باید همزمان با امضاء توافقنامه به یکباره و برای همیشه برداشته شود ولی طرف غربی ادعا می‌کند تحریم‌های مربوط به کاخ سفید قابل برداشته شدن است ولی تحریم‌های کنگره آمریکا و اتحادیه اروپا در اختیار تیم مذاکره کننده نیست.

سرهنگ سروش به تلاش طرف‌های غربی برای مصاحبه با دانشمندان هسته‌ای و این که در هیچ جای جهان چنین چیزی مرسوم نیست، اشاره کرد و گفت: مدتی پیش تیم والیبال آمریکا برای مسابقه به کشور ما آمد و جالب این که اجازه ندادند کسی در محل تمرینات تیم والیبال شرکت کند و حتی تمرین تیم والیبالشان را هم دارای طبقه بندی محرمانه می‌دانستند.

  1. متاسفانه بعداز عوض شدن مديريت سايت.كلا نگرش سايت هم عوض شده .اصلاح كنيد .

Go to TOP