چاپ خبــر

مجری ممنوع الچهره خواستار بازگشت به ایران شد!

گویا تاریخ مصرف محمدحسینی تمام شده است و برای بازگشت به ایران واسطه‌تراشی می‌کند.او مدتی پیش در گفت‌وگویی رسانه‌ای، از ابتلای خود به افسردگی خبر داد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار به نقل از بولتن نیوز، یک روزنامه درباره پشیمانی مجری سابق تلویزیون نوشت: مجری سابق صدا و سیما که چند سال پیش فریب وعده و وعید برخی رسانه‌های ضدانقلاب را خورد و از کشور رفت، حالا پشیمان شده و برای چندمین‌بار خواستار بازگشت به ایران شده است.

«م.ح» [محمدحسینی]که پس از نمک‌نشناسی نسبت به رسانه‌ ملی و مردم ایران از ایران به دوبی رفت، ابتدا در یک شبکه درجه سوم، مسابقه‌ای مبتذل اجرا کرد که از شدت ضعف تعطیل شد.

سپس به قبرس رفت و مدتی نقش تبلیغات‌چی بنگاه‌های ملکی ایرانی را بازی کرد.

پس از آن از آمریکا پناهندگی گرفت و در شبکه‌های بهایی و سلطنت‌طلب، شروع به انکار ارزش‌های دینی و اهانت به عناصر متدین نمود.

او با عناصر فراری ضدانقلاب عکس یادگاری گرفت و برای حفظ موقعیت خود علیه انقلاب مصاحبه کرد.

حالا گویا تاریخ مصرف وی تمام شده است و برای بازگشت به ایران واسطه‌تراشی می‌کند.او مدتی پیش در گفت‌وگویی رسانه‌ای، از ابتلای خود به افسردگی خبر داد

  1. ایران کشور اوست می تواند برگردد و به عنوان فردی عادی زندگی کند!! ولی تلویزیون جای تفاله های دور ریز دشمنان نیست حتی دیگر دستگاههای دولتی!!

  2. ایشان اگر پشیمان و و توبه کرده باشد ایرادی ندارد چون هر کسی ممکن است گول بخورد . و خدا راه توبه را برای همه باز کرده است لذا ما در مقامی نیستیم که اگر ایشان ابراز ندامت کند ما سر باز زنیم . امام جعفر صادق فرمایشی دارند که می فرماید هر انسانی که اشتباه فرد دیگری را افشا و بزرگ جلوه دهد به خدا ایشان نمیرد تا خود ان کناه را مرتکب شود .

  3. باسلام !!!
    اوا چی شد چی شد؟ به این زودی این آقا پشیمونیش گل کرد، بالودگی یاش اونا راسیر کرد . باشه اینا که حالشون معلومه . باشه پس بگه غلط کردم تاراش بدیم.

Go to TOP