چاپ خبــر
سینما

پرویز پرستویی سه شبانه‌روز مقابل دوربین می‌رود

«بیداری برای سه روز» به کارگردانی مسعود امینی و تهیه‌کنندگی مجید شیخ‌انصاری‌ به صورت مستند داستانی، سه روز پرویز پرستویی را بدون هیچ وقفه‌ای مقابل دوربین ثبت خواهد کرد.

به گزارش پونه زار و به نقل از ایسنا : «بیداری برای سه روز» به کارگردانی مسعود امینی و تهیه‌کنندگی مجید شیخ‌انصاری‌ به صورت مستند داستانی، سه روز پرویز پرستویی را بدون هیچ وقفه‌ای مقابل دوربین ثبت خواهد کرد.

این قصه از هشت صبح سه ‌شنبه 29 مرداد ماه آغاز می‌شود و تا هشت صبح جمعه ادامه خواهد داشت.

پرستویی برای آمادگی در این فیلم به همراه سهیلا گلستانی دیگر بازیگر و سایر عوامل در روزهای گذشته مورد آزمایش‌های مختلف پزشکی قرار گرفتند تا مشکلی برای سه روز بیداری نداشته باشند.

پرستویی درباره این فیلم گفت: قصه خاصی نمی‌توانم برای فیلم «بیداری برای سه روز» تعریف کنم و فیلم اتفاقاتی را روایت می‌کند و با خط فکری که کارگردان دارد خودمان قصه را کاملا مستند پیش خواهیم برد.

وی افزود: «برای اولین بار است که چنین اتفاقی در ایران می‌افتد و دوربین بدون وقفه طی سه روز سوژه‌ای را به تصویر می‌کشد و ممکن است چنین اتفاقی در دنیا نیز بی‌نظیر باشد.»

پرستویی و گلستانی در این فیلم در نقش خودشان مقابل دوربین می‌روند. این فیلم اولین ساخته سینمایی مسعود امینی محسوب می‌شود.

پرستویی چندی پیش پس از مدت‌ها در فیلم «مهمان داریم» محمد مهدی عسگرپور بازی کرد و این روزها خبرهایی مبنی بر حضورش در جدیدترین ساخته‌ی رضا میرکریمی مطرح می‌شود.

Go to TOP