چاپ خبــر
با پیگیری‌های فراوان؛

مرکز معاینه فنی فریدونشهر افتتاح شد

پس از تلاش‌های فراوان مرکز معاینه فنی فریدونشهر با حضور مسئولین شهرستان افتتاح شد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، ظهر امروز مرکز معاینه فنی خودروهای سبک یگانه و دوگانه سوز فریدونشهر با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین این شهرستان افتتاح شد.

ابراهیم گوگونانی، شهردار فریدونشهر، در مراسم افتتاح این مرکز از پیگیری‌های فراوان برای دریافت مجوز افتتاح این مرکز در شهرستان فریدونشهر سخن گفت و افزود: امید است با افتتاح این مرکز قدمی دیگر در راستای رفاه مردم شهرستان برداشته شود.

Moayene001

مرکز معاینه فنی فریدونشهر شامل کنترل چراغ‌ها، چرخ‌ها، کمک فنرها، ترمزها، میزان آلایندگی، زیر و بند و بدنه خودرو است و از لحاظ تعداد پارامترهای کنترلی خودرو، این مرکز با در اختیار داشتن دستگاه‌های جدید معاینه فنی از یکی از کامل‌ترین کنترل‌ها برخوردار است.

در این مراسم با انجام معاینه فنی یک خودرو مسئولان با مراحل مختلف انجام معاینه فنی خودرو و کیفیت این معاینه آشنا شدند. این مرکز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون ریال توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسیده است.

Moayene002

از نکات تحسین برانگیز این مراسم دعوت از غلامرضا یسلیانی، سرپرست سابق فرمانداری فریدونشهر، برای حضور در مراسم افتتاحیه مرکز معاینه فنی فریدونشهر بود. دعوت از سرپرست سابق فرمانداری به دلیل تلاش‌های فراوان وی برای دریافت امتیاز این مرکز در فریدونشهر صورت پذیرفته بود.

  1. میلاد گفت:

    شماره همراه

Go to TOP