چاپ خبــر
امام جمعه موقت فریدونشهر؛

نامزدها شعارهایی که در حدشان نیست ندهند/فتنه گران نیم نگاهی به ۹ دی داشته باشند

امام جمعه موقت فریدونشهر ضمن تاکید بر لزوم حفظ آرامش جامعه در انتخابات از نامزدها خواست مرزهای خود با فتنه گران را مشخص کنند و از سردادن شعارهای دهن پرکن انتخاباتی پرهیز نمایند.

به گزارش سایت تحلیلی خبری پونه زار، حجت الاسلام احمدرضا عالمی، امام جمعه موقت فریدونشهر، در خطبه های نماز عبادی-سیاسی جمعه این هفته فریدونشهر از کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خواست شعارهایی که در حدشان نیست ندهند چرا که مردم بعد از سی و هفت سال، دیگر فریب شعارهای دهن پرکن انتخاباتی را نخواهند خورد.

خطیب جمعه این هفته فریدونشهر گفت: نباید اجازه داد فضای مردمی انتخابات، احساسی شود و باید مراقب باشیم به امنیت کشور لطمه ای وارد نشود چرا که برخی درصدد هستند فضا را ملتهب کنند. وی اظهار کرد: دشمن با ایجاد تفرقه بین مسلمانان در کشورهای مسلمان از جمله افغانستان، لبنان، عراق، سوریه و… به دنبال تجزیه و تقسیم کشورهای اسلامی به منظور تأمین امنیت اسرائیل است.

حجت الاسلام عالمی افزود: بنابر اصل قرآنی «لایزالون حتی تردوا عن دینکم» دشمنی آمریکا مادامی که دست از ارزش ها و دین خود برنداریم ادامه خواهد داشت. وی در مورد برجام، تصریح کرد: برجام شتابان در ایران در حال پیش روی است در حالی که در آمریکا نقض می شود و محدودیت ویزایی که اخیرا در کنگره امریکا تصویب شد و یا مصادره جدید اموال ایران شاهد این امر است. امام جمعه موقت فریدونشهر موضع آمریکا در برابر کشور ما را خصمانه بیان کرد و گفت: برخی در داخل قصد دارند القا کنند راه پیشرفت و توسعه در گرو ارتباط با آمریکاست.

وی در آستانه سالروز حماسه ۹ دی، به فتنه گران توصیه کرد همواره نیم نگاهی به ۹ دی داشته باشند. حجت الاسلام عالمی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب، در فتنه ۸۸ این فرصت را به فتنه گران دادند تا به آغوش ملت بازگردند ولی آن ها کوتاه نیامدند تا حماسه مردمی ۹ دی، برای همیشه فتنه گران را به زباله دان تاریخ فرستاد. امام جمعه موقت فریدونشهر از نامزدهای انتخاباتی خواست مرزهای خود را با فتنه گران مشخص کنند.

وی با اشاره به روز ثبت احوال از نقش این سازمان در اجرایی شدن دولت الکترونیک سخن گفت و از مردم خواست با مراجعه به اداره ثبت احوال فریدونشهر برای دریافت کارت ملی هوشمند، در این راستا با دولت همکاری کنند.

حجت الاسلام عالمی در سالروز میلاد حضرت مسیح(ع)، ولادت این پیامبر عظیم الشان و آغاز سال نو میلادی را تبریک گفت.

 1. مرتضی گفت:

  شایسته هست که شهر ما هم با برگزاری پرسش و پاسخ مردم و به خصوص جوانان و کاندیداها فضایی برای بررسی بهتر و دقیق تر و علمی تر خارج از یک فضای احساسی برای مردم پیش بیاد تا:
  ۱: برنامه و طرح ها و راهکارهای این کاندیداها
  ۲: دیدگاه هاشون در مورد مسائل ملی و راهبردی کشور
  ۳: مرزبندی شون با دشمن خارجی و نفاق داخلی مورد بررسی قرار بگیره

  البته نیاز به یه مجری خوب و باسواد که تحلیل بالا داشته باشه و نظارت بزرگان علمی و غیر جناحی هم داره تا به اغتشاش کشیده نشه. چون همواره یه عده غیر بالغ به دنبال اغتشاش و جو زدگی در این راستا هستند.

Go to TOP