چاپ خبــر
عضو مجلس خبرگان رهبری در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر؛

اجرای پروژه‌های عمرانی شهر اصفهان در کشور نمونه است

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اجرای پروژه‌های عمرانی اصفهان در کشور نمونه است، گفت: در کنار ساخت پروژه‌های عمرانی، باید اجرای طرح‌های معنوی نیز افزایش یابد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، آیت‌الله سیدابوالحسن مهدوی در حاشیه بازدید از شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان، با بیان اینکه انسان عاقل فردی است که هم توجه به نیازهای جسمی و هم نیازهای روحی داشته باشد، اظهار کرد: افتتاح مسجد در راستای توجه به نیاز روحی انسان است که سبب می‌شود بسیاری از مشکلات مادی انسان نیز در همین ارتباط با پروردگار حل شود.

وی تصریح کرد: انتظار این است که در مجموعه‌هایی مانند شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی که فضای دنیوی بر آن حاکم است فضای معنوی نیز در کنار آن وجود داشته باشد.

امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه فضای کار و تلاش و اجرای پروژه‌های عمرانی اصفهان در کشور نمونه است، ادامه داد: در حال حاضر نکته‌ای که وجود دارد این است که در مباحث معنوی و دینی کارهای بیشتری باید صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه انتظار من از مدیریت شهری اصفهان تنها مسائل عمرانی نیست، اضافه کرد: امیدواریم در کنار این پروژه‌های مادی و عمرانی که لازمه پیشرفت هر شهر است، طرح‌های معنوی نیز مانند صدای اذان که سبب آرامش شهروندان می‌شود، به خوبی و با تعداد زیادتری اجرا شود.

مهدوی با بیان اینکه توجه جسمی بَصَر می‌خواهد و توجه روحی بصیرت، افزود: طنین‌انداز شدن بانگ اذان در شهر تاثیرات معنوی بسیار خوبی بر روی شهروندان خواهد گذاشت.

آیت‌الله مهدوی به همراه ائمه جماعات شهرداری و شهردار اصفهان از روند اجرای پروژه‌ مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خامنه‌ای (سالن اجلاس) نیز بازدید کردند.

  1. اجرای پروژه‌های عمرانی شهر اصفهان در کشور نمونه است؟ چرا نباشه تمام بودجه استان و مناطق را می‌بلعند!!!

Go to TOP