چاپ خبــر
انتخابات (2)

انتخاب نماینده فریدونشهر در مجلس به عنوان هیأت نظارت بر انتخابات شوراها

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان از انتخاب اعضای هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدناصر موسوی لارگانی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراهای شهر و روستا به مجمع نمایندگان استان نامه ای ارسال کرد که تا روز یکشنبه ۱۴ آذر سالجاری سه نفر از نمایندگان را بعنوان اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، انتخاب و به هیات نظارت مرکزی معرفی کنید.

وی افزود: بدلیل اینکه مجلس چند روزی جلسه نداشت و برخی از نمایندگان هم در حوزهای انتخاباتی و شهرستان های خود حضور داشتند نتوانستیم در این راستا جلسه ای تشکیل دهیم.

وی گفت: روز سه شنبه جاری در نطق میان دستور مجلس فرصتی پیش آمد و در جلسه مجمع نمایندگان از میان نمایندگان استان حجت السلام والمسلمین احمد سالک، حسینعلی حاجی‌ دلیگانی و اکبر ترکی با اکثریت آراء رای آوردند و بعنوان هیات عالی نظارت بر انتخابات شورای های شهر و روستا در استان انتخاب شدند.

بر اساس جدول زمان بندی ثبت نام و انتخابات شوراهای شهر و روستا، داوطلبان از تاریخ ۳۰ اسفند ۹۵ تا ششم فروردین ۹۶ می توانند برای ثبت نام مراجعه کنند.
بر اساس اعلام شورای نگهبان، انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا همزمان با انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود.

  1. خسته نباشید دلاور بالاخره خبری هم از نماینده فعالمون گرفتیم

  2. منتقد می‌گه:

    زنده باد آقای ترکی و تبریک به ایشان به واسطه این انتخاب و درضمن تبریک به واسطه دو بانده نمودن جاده فریدن

Go to TOP