چاپ خبــر
در پی اظهارات معاون رئیس جمهور؛

دولت تدبیر و امید چند نفر از مردم ایران را می‌خواهد عقیم کند؟

چندی قبل موضوع گورخواب های اطراف تهران به شدت فضای رسانه ها را پر کرد تا این که شهیندخت ملاوردی، معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده، اظهاراتی را مطرح کرد که جامعه را در شوک فرو برد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، چندی قبل موضوع گورخواب های اطراف تهران به شدت فضای رسانه ها را پر کرد تا این که شهیندخت ملاوردی، معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده، اظهاراتی را مطرح کرد که جامعه را در شوک فرو برد:

«هنوز دولت برنامه مشخصی در رابطه با عقیم‌کردن زنان کارتن‌خواب ارائه نداده است. قطعا این برنامه باید از سوی وزارت بهداشت بررسی شود که به همین منظور، مباحثی هم در جریان است. باید به‌طور تخصصی و کارشناسی، این طرح بررسی شود و بر اساس رضایت زنان کارتن‌خواب، عقیم ‌شدن صورت بگیرد. قطعا این طرح به‌دلیل هزینه‌ها و تولدهای نوزادان معتاد که بار مالی برای کشور دارد، نیازمند بررسی کارشناسی است اما مطلوب این است که ریشه‌ها قطع شود»

راه حل دولت تدبیر و امید برای کارتن خواب ها و گورخواب ها چیزی نبود جز عقیم سازی ایشان تا فرزندانی کارتن خواب بار نیاورند. این که چه فضایی در جامعه حکم فرما شده که این شخص به خودش اجازه داده چنین سخنی به زبان بیاورد و به خودش اجازه داده در مورد عقیم سازی قشر مستضعف جامعه صحبت کند و نه تنها صحبت کند بلکه کار را به این هم ختم نکرده و آن را در وزارت بهداشت هم مطرح کند بماند ولی آیا کشور ما فقط همین گورخواب ها را دارد؟

سخنان وقیحانه مولاوردی نمونه بارزی از فاصله گرفتن دولت تدبیر و امید با انسانیت، آرمان های انقلاب و اسلام ناب محمدی است. کجا انسانی حق مقطوع النسل کردن دیگران را دارد؟

به این می اندیشم که نکند دولت تدبیر و امید برای مردم مناطق محروم هم چنین برنامه ای در پیش داشته باشد، یا برای مردمی که از وضع بد اقتصادی تحت فشارند؟ دولت برای وضع بد اقتصاد، برای گرانی ها، برای اختلاس های میلیاردی و برای حقوق های ناحق نجومی چه چیزی را می خواهد عقیم سازی کند؟ برای برجامی که عاقبت نافرجام ماند چه؟ برای عقب نشینی در پیشرفت های علمی و هسته ای چه؟

آن چه باید عقیم شود ریشه این وضعیت است. آن چه باید عقیم شود چیزی است که باعث شده عده ای ماه به ماه حقوق های قانونی ده ها میلیونی بگیرند و عده ای نیز به زور یارانه زندگی بگذرانند و به این وضع بیافتند. آن چه باید عقیم شود لابی های قدرت و فسادی هستند که به خاطر سودجویی خود هر فسادی را در کشور گسترش می دهند. آن چه باید عقیم شود بی تدبیری هایی هستند که به این لابی ها لبخند می زنند و سر برای این استعمارگران خم می کنند.

آقای رئیس جمهور به هیئت دولت خود بفرمایید آن چه باید عقیم شود کارتن خواب ها و گورخواب ها نیستند بلکه آن کسانی هستند که این انسان ها را به این روز انداخته اند؛ همان هایی که معتقد بودند هزینه پیشرفت کشور، قربانی شدن قشر ضعیف جامعه است. باید کسانی را عقیم کرد که ریشه اختلاس های میلیاردی و گرانی های روز به روزند.

انتهای پیام/ج

 1. بنه کمری گفت:

  گاهی بزرگترین جنایت ها، زیر پوشش مقدس ترین شعارها صورت می گیرد. (أیُمسکه علی هون ام یدسّه فی التراب) (به نام حفظ آبرو، فرزندش را زنده بگور می کند)

 2. بنه کمری گفت:

  زمانی که آدم ها به دنباله تفکر نباشند وبرای آگاهی خود تلاش نکنند درجاهلیت بسر می برند.

  • خانم مولاوردی در مورد عقیم سازی مستضعفین صحبتی نکرده است . ایشان از عقیم سازی زنان معتاد ی صحبت کرده است که وجود شان در جامعه مضر است تا چه برسد به بچه هایی که از خود فروشی و تن فروشی به دنیا خواهند اورد . خواهشنا در هر موضوعی کنکاش کنید عواقب را بسنجید و از روی احساسات کورکورانه و جناحی بر خورد نکنید . پزشکان بچه هایی که در شکم مادر ان سالم می باشد را چند بار سونوگرافی میکند و اگر ببیند بچه ای سالم نیست را با مجوز و رضایت . اجازه به دنیا اوردن نمیدهند و انرا سقط میکنند. بچه ای که مسئولیتش بر گردن خانواده خودش است . حال چگونه جامعه باید اجازه بدهد بچه های بدنیا بیاورند که از مادری معتاد که ممکن است علاوه بر اعتیاد به ایدز و یا بیماریهای دیگر گرفتار باشد و وبال گردن جامعه می شود و عواقبش به من و شما برمیگردد. اقای پونه زار چرا جنابعالی به عواقب این بچه ها که فردا انسانهایی عقده ای . دزد . قاتل . قاچاقچی . جنایتکار و… بار خواهند امد را به ان نمی پردازی و دنبال به اصطلاح مچگیری از دولت هستی .

 3. این ننگ ها همه میراث دولت قبلی می باشد.بدبخت تر شدن قشر ضعیف جامعه در مقابل فربه شدن قشر ثروت مند جامعه در چند سال آخر دوات قبل

 4. در جامعه ما که بیدادگری بیداد می کند و استثمارگران و سود جویان به هر طریق و روش به فکر منافع خود هستند و کسی هم توان آن را ندارد که در مقابل این عزیزان بایستد و اگر می توانند ولی نمی خواهند .چه بهتر که هیچ فلک زده و بیچاره ای چشم به این جهان پر از دوز و کلک نگشاید و تا آخر عمر حسرت یک وعده غذای خوب لباس مناسب و ذره ای محبت باشد .و یا مادر مادر و پدر مفلوک تر از خودش فقط در خفی برایشان اشک بریزند.صبر آفریدگار هم که پایانی ندارد و نظاره گر این همه بی عدالتی .

  • یکی نیست بپرسه چرا در حکومت عدالت اسلامی چرا این همه فقر و بیکاری و بدبختی و……و……وجود داره . حضرت علی می فرماید : هیچ کاخی بوجو د نمی آید مگر اینکه در اطرافش خانه های کوچکی ویران شود.تو خود حدیث مفصل بخوان از این دفتر

 5. احسنت آنانی باید عقیم شوند که باپول بیت المال حقوق نجومی ووام های میلیاردی بدون بهره باعناوین مختلف حیف ومیل کردند نه انسانهای وامانده ای که باسیاست های غلط به سیه روزی افتاده اند.

 6. عزیزان زمانی که یک معتاد زن نتواند مواد خود را تهیه کند برای رفع خماری به هر کاری دست می زند تا خود را بسازد و چه بسا با خود فروشی و یا تن فروشی باعث به دنیا اوردن موجودی می شود که اینده اش چه خواهد شد خدا می داند . حال که سایت محترم پونه زار این وسط می خواهد همه چیز را به دولت روحانی بچسپاند و انرا جور دیگری جلوه دهد بماند . اما از حق نگذریم ایا عقلا و عرفا درست است که با توجه به اینکه نمی توان جلو اعتیاد را گرفت و این مرض از سالهای پیش در جامعه ریشه دوانده است را خشکاند . اجازه دهیم بچه های همچین مادرانی وارد جامعه شوند . اینده ان جامعه چه خواهد شد . پونه زار محترم فرض بگیریم دولت روحانی هم رفت و دولت باب دل شما امد . به نظر شما دولت مد نظر شما را که قبلا هم دیدیم چه گلی می خواهد سر مردم و این بیچارگان بریزد . پس خواهشنا کمی منطقی شویم…

 7. چه عجب پونه زار مطلبی از دولت درج کردی …………..

 8. در دنیای امروزی که یک درصد کمی آقازاده داریم که حقوق میلیاردی دارند باید این کار صورت بگیره چه لزومی داره بچه ی معتاد به دنیا بیاد وتا آخر عمرش طعم تلخ فقر ونداری را بچشه به خدا قسم انسان گریه اش میگیره وقتی بچه معتادی را می بینه که تو این دنیا حسرت یک جفت کفش تو دلش مونده آرزوش اینه که یک تکه نانی بخوره شکمش گرسنه نباشه پس بهتره به دنیا نیاد تا جا را برای یک عده مفت خور مملکت تنگ نکنه

 9. محمود گفت:

  آیاهمه اشکالات وایرادهابایدیه دولت ربط داده شود؟آیاوقت آن نرسیده که کمی موشکافانه تربامساله برخوردکنیم.توضیحات تاهمینجاکافیه…

Go to TOP