چاپ خبــر

مجمع اصولگرایان اصفهان تنها یک لیست 13 نفره دارد

رئیس ستاد مجمع اصولگرایان اصفهان قرار گرفتن هر یک از کاندیداهای «لیست خدمت» این مجمع در سایر فهرست‌های انتخاباتی را به‌شدت تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از تسنیم، سعید زائری امروز در جمع خبرنگاران درباره فهرست‌هایی که اخیراً با نام و عنوان این مجمع در فضاهای مجازی و حقیقی منتشرشده است، اظهار داشت: تنها یک لیست 13 نفره از سوی مجمع اصولگرایان اصفهان مورد تائید این مجمع است و انتشار سایر فهرست‌ها را به‌شدت تکذیب می‌کنیم.

وی بابیان اینکه لیست مجمع اصولگرایان اصفهان با عنوان «لیست خدمت» با شعار «فقط به خدمت می‌اندیشیم» طی فرایندی مشخص انتخاب شده‌اند، خاطرنشان کرد: طبق میثاق‌نامه‌ای که 13 نفر لیست خدمت به آن متعهد شده‌اند، از حضور در سایر فهرست‌ها خودداری می‌کنند.

زائری تأکید کرد: هر لیست و فهرستی که اسم هر یک از کاندیداهای مجمع اصولگرایی اصفهان در آن به‌کار رفته شده باشد به غیر از لیست خدمت را تکذیب می‌کنیم.

رئیس ستاد مجمع اصولگرایان اصفهان با اشاره به فهرست‌های دفعی انتخاباتی، گفت: متأسفانه فهرست‌های متعددی بدون اطلاع افراد قرارگرفته در لیست مجمع اصولگرایی اصفهان، اسامی آن‌ها را در لیست خود درج و اعلام عمومی می‌کنند که قطعاً خود این کاندیداها هم از آن کاملاً اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

زائری خاطرنشان کرد: بارها دبیر مجمع اصولگرایان اصفهان فرایند انتخاب افراد قرار گرفته شده در لیست مجمع اصولگرایان را از طریق رسانه‌های تأثیرگذار اصفهان به عموم مردم شریف اصفهان اطلاع‌رسانی کرده است.

به‌گزارش تسنیم، راضیه امامی جمعه، محمد بیک، عباس حاج‌رسولی‌ها، سید مرتضی حسام نژاد، بابک حیدری، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رحیم زهتاب، غلامحسین صادقیان، نورالله صلواتی، وحید فولادگر، ابوالفضل قربانی، ابوالقاسم گلستان نژاد، رسول میرباقری و سردار کریم نصر اصفهانی فهرست 13 نفره مورد تائید مجمع اصولگرایان اصفهان را تشکیل می‌دهند.

Go to TOP