چاپ خبــر
طی بیانیه‌ای خطاب به نصرالله تاکید شد؛

نُجَباء: همبستگی کامل خود با «حزب الله» علیه رژیم صهیونیستی را اعلام می‌کنیم

مقاومت اسلامی نُجَباء در بیانیه‌ای به مناسبت آزادی منطقه عرسال، بر همبستگی و همراهی کامل خود علیه رژیم غاصب صهیونیستی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از ایلنا، مقاومت اسلامی نُجَباء در پی عملیات موفقیت‌آمیز رزمندگان حزب‌الله در منطقه «عرسال» لبنان طی بیانیه‌ای این پیروزی را تبریک گفت.

در این بیانیه آمده است: این پیروزی حماسه‌ای نوین است که بر حماسه‌های غرور آفرین شیرمردان حزب الله در میادین شرف، عزت و کرامت افزوده است.

نُجَباء افزوده است: جنگ ما با مثلث شر و مزدوران آن‌ها از جمله داعش و النصره در سوریه و عراق جنگ واحدی است؛ گرچه میادین مختلفی را در بر می‌گیرد.

همچنین در این بیانیه تاکید شده است: ما همبستگی و همراهی کامل خود را با فریاد بلند علیه رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می‌کنیم.

بر پایه این خبر، متن کامل پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قَالَ سَنَشُدُّ عَضُدَکَ بِأَخِیکَ وَنَجْعَلُ لَکُمَا سُلْطَانًا فَلَا یَصِلُونَ إِلَیْکُمَا ۚ بِآیَاتِنَا أَنتُمَا وَمَنِ اتَّبَعَکُمَا الْغَالِبُونَ

سید مجاهد؛ حسن نصر الله

دبیرکل محترم حزب الله لبنان

پیروزی افتخارآفرین حزب‌الله بر تروریست‌های شرور، شکست نقشه‌های شوم آمریکای خبیث، پاک‌سازی عرسال و مناطق دیگر از لوث مجرمان منحرف و آزادی اسیران لبنانی از چنگال تروریست‌های جبهه النصره را به شما، فرماندهان، سران حزب‌الله و ملت لبنان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

این پیروزی، حماسه‌ای نوین است که بر حماسه‌های غرور آفرین شیرمردان حزب الله در میادین شرف، عزت و کرامت افزوده است.

به راستی طعم شکست را به دشمن تکفیری چشاندید و آن‌ها را به عقب‌نشینی وادار کردید و بار دیگر ثابت کردید که زمان شکست‌ها پایان یافته و وعده صادق شما در جنگ اخیر نیروهای مقاومت اسلامی علیه استکبار جهانی و تروریسم تکفیری و آزادی اسرای مقاومت اسلامی نُجَباء طی عملیاتی تاریخی محقق شد.

این عملیات تاریخی نشانگر مسائل مهمی در تمام سطوح است و ثابت می‌کند که جنگ، سرنوشت و آینده ما یکی است و جنگ ما با مثلث شر و مزدوران آن‌ها از جمله داعش و النصره در سوریه و عراق جنگ واحدی است؛ گرچه میادین مختلفی را در بر می‌گیرد.

جنگ ما در حقیقت جنگ ایمان علیه کفر و حق علیه باطل است و بر اساس تمام معیارهای انسانی، شرعی و اخلاقی جنگی عدالت‌خواهانه است.

در این جنگ تعداد دشمنان، سلاح و جنگ افزارهایشان، بوق‌های دروغ پراکنی و کشورهای هم‌پیمان آنها عزم ما را در راه عدالت و مقاومت سست نخواهد کرد.

ما همبستگی و همراهی کامل خود را با فریاد بلند علیه رژیم غاصب صهیونیستی اعلام می‌کنیم و همانگونه که شما گفتید، هیچ‌گاه اسیران خود را فراموش نخواهیم کرد.

 

والسلام علیکم ورحمة الله وبرکاته

مقاومت اسلامی نُجَباء

Go to TOP