چاپ خبــر

پایان چهار روز گروگانگیری پیرمرد ۷۵ساله

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری دو نفر که اقدام به گروگانگیری یک پیرمرد ۷۵ ساله کرده بودند در عملیات ویژه ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسن یاردوستی» با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : در پی شکایت اعضای خانواده ای مبنی بر گروگانگیری پیرمرد ۷۵ ساله توسط اشخاص ناشناس بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه گروگانگیران فرد مذکور را از سطح خیابان ربوده و از خانواده وی بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال در ازای وی مطالبه کرده بودند افزود: ماموران تحقیقات وسیعی در این زمینه انجام داده و با تلاش های صورت گرفته سرانجام توانستند در کمتر از چهار روز گروگانگیران را دستگیر و پیر مرد ربوده شده را به صورت صحیح و سالم از دست آنان آزاد کرده و به خانواده اش تحویل دهند.

 فرمانده انتظامی اصفهان در ادامه به خبرنگار ما گفت : دریک عملیات پلیسی لحظه ای که گروگانگیران حین دریافت وجه درخواستی از خانواده گروگان بودند ماموران وارد عمل شده و متهمان را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: گروگانگیران دو غیر بومی و از افراد سابقه دار هستند که دراین مدت فرد ربوده شده را در خانه ای متروکه بدون آب و غذا نگهداری  و مورد ضرب و شتم قرار داده بودند.

سرهنگ یاردوستی خاطر نشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و هر دو متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

Go to TOP