چاپ خبــر
استاندار اصفهان:

خبرنگاران و رسانه‌های خبری ابزار ارتباط مردم با مسؤولان هستند

استاندار اصفهان با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار گفت: بی‌شک نقش و تأثیر قلم و تلاش دلسوزانه خبرنگاران برای آگاهی‌بخشی عمومی موجبات تعالی استان خواهد بود چرا که خبرنگاران و رسانه‌های خبری ابزار ارتباط مردم با مسؤولان هستند و تعامل با رسانه‌ها می‌تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، رسول زرگرپور استاندار اصفهان در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به اهالی رسانه استان اصفهان تبریک گفت که متن این پیام به شرح زیر است.

صداقت، صراحت، حقیقت نگری، پرهیز از تعصب و جانب‌داری بخشی از رسالت‌های ارزش‌مدار رسانه و مطبوعات است که اطلاع‌رسانی، آگاهی بخشی و دانایی جامعه را به‌همراه خواهد داشت و این امر مهم یقیناً زیربنای جامعه‌ای توسعه مدار و رشد یافته تلقی می‌گردد.

بی‌شک نقش و تأثیر قلم و تلاش دلسوزانه خبرنگاران برای آگاهی‌بخشی عمومی موجبات تعالی استان خواهد بود چرا که خبرنگاران و رسانه‌های خبری ابزار ارتباط مردم با مسؤولان هستند و تعامل با رسانه‌ها می‌تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پیشبرد توسعه استان باشد.

در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی‌های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى، امنیتى و فرهنگی جامعه و انتشار آن‌ها فرآیندی بسیار دشوار و در عین حال ضرورى و حیاتى است که باعث شده دقت، سرعت و امانت‌داری خبرنگاران در راه آگاهی، روشنگری و تنویر افکارعمومی بیش از گذشته حائز اهمیت شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت 17 مرداد روز خبرنگار و تبریک این روز به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع‌رسانی استان، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام قدردانی کرده امید است در پناه ایزد متعال در تمامی شئونات زندگی و در راه اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی بر اساس آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرافراز و سربلند باشید؛ توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتوی رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.

  1. حق نیست تصویر این آقای استاندار گه در راس * مردم این منطقه می‌باشد مدام در این صفحه چشم و دل خراش باشد.

Go to TOP