چاپ خبــر
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

دوهزار سند از فتنه 88 در دست داریم/ کشور باید آماده مقابله با فتنه‌های پیچیده‌تری باشد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با بیان این که فتنه 88 از 9 ماه قبل از انتخابات برنامه ریزی شده بود، از لزوم آمادگی مردم برای مقابله با فتنه های پیچیده تر آتی سخن گفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، سیدحسین نقوی حسینی عصر دیروز در بین مردم فریدونشهر در مسجد جامع این شهر با بیان این که دو هزار سند از فتنه 88 در دست داریم، گفت: در این اسناد از 9 ماه پیش از انتخابات، برای به هم ریختن وضع کشور، واژه «تقلب» مطرح شده بود.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس با اشاره به این که انقلاب اسلامی از بدو تولد تاکنون دچار فراز و نشیب های سختی شده است، اظهار کرد: این نظام صدها هزار شهید اعم از شهدای قبل از انقلاب، 17 هزار شهید ترور، چند صد هزار شهید دفاع مقدس، شهدای هسته ای و شهدای مدافع حرم در راه خدا تقدیم کرده که عزت کنونی کشور مدیون خون آن هاست.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در برابر قدرت سلطه ایستاده است به همین دلیل استکبار جهانی و آمریکا همه توان و ابزار خود را به کار گرفته و هرکاری از دستشان برآید برای نابودی این نظام انجام می دهند که نفوذ چهار جاسوس در عالی ترین سطح دیپلماسی کشور یعنی هیئت مذاکره کننده برجام که با دریافت پوند انگلیسی متن برجام را همان گونه که طرف مقابل می خواست تنظبم کردند، عزم و تلاش دشمن در این رابطه را نشان می دهد.

وی فتنه خلق ها، تحریک گروهک های تروریستی و جنگ تحمیلی را از جمله دسیسه هایی برشمرد که استکبار جهانی برای براندازی نظام انجام داد ولی موفقیت چندانی حاصل نکرد.

نقوی حسینی از مظلومیت انقلاب اسلامی سخن گفت و تصریح کرد: گاهی ما شمشیر را روی گردن امریکا و اسرائیل قرار می دهیم اما می بینیم گردن برخی از نمایندگان مجلس و مسئولان ارشد نظام هم، همان جا قرار دارد.

نماینده پیشوا و ورامین با مقایسه کوتاهی بین کودتای ترکیه و فتنه 88 از مظلومیت نظام  سخن به میان آورد و اظهار کرد: در این کودتای ساده که تحت مدیریت خود دولت ترکیه بود، ده ها نفر اعدام، صدها نفر حبس و هزاران نفر تبعید و اخراج شدند اما در کشور ما کسانی که کمر برای براندازی نظام بسته بودند الان در سمت وزیر و نماینده مجلس قرار دارند و خود را طلبکار نظام نیز می دانند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این که در فتنه تشخیص حق سخت می شود راه گریز و نجات از فتنه را پیروی از ولایت فقیه دانست و با اشاره به نقش رهبری در پیشرفت کنونی انقلاب و کشور و اعتراف غربی ها به هوشمندی و توان ایشان، گوش دادن و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب را راه نجات کشور بیان کرد.

وی تصریح کرد: گاه در مسائل پیچیده ملی و بین المللی، آن چه سیاست مداران خبره ما در آینه نمی توانند ببینند رهبر معظم انقلاب در خشت خام می بینند و افق ها را به خوبی تحت نظر دارند و در هر کلامشان، عالمی فلسفه و حکمت نهفته است.

نقوی حسینی ادامه داد در ساعت 22 روز انتخابات ریاست جمهوری سال 1388، میرحسین موسوی در حالی که هنوز صندوق های رأی باز نشده بود، در حضور دویست خبرنگار خارجی نشست خبری برگزار و خود را پیروز انتخاب معرفی کرد و بعد از مشخص شدن نتایج انتخابات، در اعتراض به تقلب در روزهای اول بعد از انتخابات، حدود یک میلیون نفر را به خیابان ها کشاند اما با مدیریت رهبر معظم انقلاب، آگاه سازی ها و روشنگری های ایشان کار به جایی رسید که دو هفته قبل از واقعه 9 دی در حالی که تمام سران داخلی و خارجی فتنه برای شورش و حضور مردم در خیابان ها بیانیه داده بودند، کمتر از دویست نفر به خیابان ها آمدند.

نماینده پیشوا و ورامین بیان کرد: هر چه انقلاب اسلامی جلوتر می رود، فتنه های شیطانی دشمن سخت تر و پیچیده تر می شود و به عنوان مثال در جنگ تحمیلی نبرد آسان بود چرا که مشخص بود دشمن از کدام سو حمله کرده است اما در فتنه 88 و در فتنه هایی که امروز گریبان گیر انقلاب اسلامی است وضعیت به مراتب پیچیده تر است چرا که دشمن آشکار نیست و ما می بینیم برخی نمایندگان مجلس تا سطح نایب رئیسی سخنانی را از تریبون رسمی بر زبان می آورند که صحبت های اسرائیل است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب، میزان را وضع فعلی افراد دانست و گفت: چه بسا شخصیت هایی که در اوایل انقلاب همراه امام راحل(ره) بودند و در طول سال های بعد از انقلاب از مسیر امام(ره) منحرف شدند.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گریزی به داعش زد و به استناد اسناد، مذاکرات و بیانیه های موجود، گفت: داعش برای ایران تشکیل شد و هنر ایران این بود که سنگرهای خود را خارج از مرزها زد و اجازه ورود دشمن به کشور را نداد که اگر خاکریز مبارزه با داعش را در خاک عراق و سوریه نمی زدیم الان داعشی ها در کوچه پس کوچه های شهرهای ما دنبال زن و بچه مردم بودند؛ همان داعشی که دختر بچه یک و نیم ساله را جلو چشم خانواده خود سر می برد و حمله آن ها به ساختمان مجلس تنها چشمه ای از وجودشان بود.

نقوی حسینی تأکید کرد ایرانی که روزی سرسپرده آمریکا و انگلیس بود، امروز سیاست های خود را بر جهان دیکته می کند و نظام قدرت و سلطه جهان را تغییر می دهد و ایجاد صلح در منطقه حتی در کشور ترکیه است؛ یعنی کشوری که تلاش کرد با کمک به داعش، حکومت سوریه را در دست بگیرد اما امروز می داند اگر ایران نباشد استانبول و آنکارا در آرامش نخواهد بود.

 

انتهای پیام/

  1. باسلام نماینده ما پس کجاست که نماینده وارمین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Go to TOP