چاپ خبــر
دغدغه های فرهنگی گردشگری؛

محیط پیست اسکی فریدونشهر باید بانشاط و سالم باشد

مسئولان شهرستان در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ضمن تأکید بر لزوم فراهم کردن محیطی بانشاط در پیست اسکی فریدونشهر، تصمیمات لازم برای سلامت اخلاقی این مرکز تفریحی را اتخاذ کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مسئولان شهرستان فریدونشهر دیروز به میزبانی امام جمعه گردهم آمدند تا در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، راهکاری برای دغدغه های فرهنگی پیست اسکی فریدونشهر بیابند.

حجت الاسلام اباصلت غفاری، امام جمعه فریدونشهر، در این جلسه ضمن تأکید بر لزوم دایر بودن پیست اسکی و ایجاد محیط شاد و مفرح در آن، مدیریت گردشگران برای ایجاد محیطی سالم در پیست اسکی در کنار رسیدگی به سایر امکانات مورد نیاز گردشگران را از لازمه این جاذبه گردشگری بیان کرد.

فرماندار فریدونشهر هم پیست اسکی را فرصتی خواند، که در صورت بی توجهی می تواند تهدید به حساب بیاید. ناصر اسدی با بیان این که امکانات این مکان تفریحی-ورزشی متناسب با جمعیت بازدیدکننده نیست، گفت: نباید اجازه داد در پیست اسکی، فرصت برای سوء استفاده فراهم شود. وی تصریح کرد: نه تنها «امر به معروف و نهی از منکر» یک قانون و وظیفه برعهده جکومت است بلکه وظیفه انسانی همه افراد جامعه است.

علیرضا راستگو، دادستان فریدونشهر، هم در این ستاد با اظهار این که امر به معروف و نهی از منکر از وظایف حکومت اسلامی است، از آمادگی دادستانی برای انجام هرگونه اقدام مقتضی برا حفظ امنیت و سلامت محیط پیست سخن گفت.

عبدالرضا اصلانی، مدیر عامل شرکت پیشرفت و توسعه ورزش و گردشگری فریدونشهر، به عنوان مجری پیست اسکی فریدونشهر با نعمت خواندن نزولات آسمانی و طبیعت بکر این شهرستان، تبدیل کردن این نعمت به فرصتی برای رشد فریدونشهر را یک هنر دانست و از توجه این شرکت به مسائل فرهنگی پیست با افزایش مساحت نمازخانه، نصب سیستم صوتی-تبلیغاتی و غیره خبر داد.

اعزام نیروهای امر به معروف و نهی از منکر به منظور تذکر لسانی نسبت به منکرات با سعه صدر و رفتار نیک، فضاسازی محیط پیست و اعزام مبلغ مذهبی از مصوبات این جلسه بود.

همچنین در این جلسه از تلاش ها و اقدامات پیشگیرانه نیروی انتظامی در طول مدت حضور گردشگران در فریدونشهر و ایجاد محیطی امن برای مسافران تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

  1. مدیرعامل شرکت تعاونی پیشروان توسعه ورزش و گردشگری- خواهشا اصلاح گردد.

Go to TOP