چاپ خبــر

هیچ سیلابی در استان گزارش نشده است/ بیشترین میزان بارش در گلپایگان به ثبت رسید

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه هیچ سیلابی در استان گزارش نشده است، گفت: در نقاط مختلف استان بیشتر شاهد روان آب و آبگیری معابر عمومی بوده ایم و رودخانه های فصلی نیز آبگیری شده اند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از صاحب نیوز: نوید حاجی بابایی در رابطه با میزان بارش های روز گذشته استان اظهارکرد: نقاط مختلف استان اصفهان در روز گذشته شاهد نزولات آسمانی بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه بیشترین بارش در گلپایگان با 9/31  میلی متر به ثبت رسیده است، تصریح کرد: شهر میمه نیز با 30 میلی متر بارش یکی دیگر از کانون های پرباران اصفهان در روز گذشته بود.

وی با بیان اینکه میزان بارش ها در شهر اصفهان به 9/14 میلی متر رسید، عنوان کرد: در ایستگاه فرودگاه اصفهان نیز 9/10 میلی متر بارش ثبت شده است.

حاجی بابایی در رابطه با میزان بارش ها در سرجشمه زاینده رود، عنوان کرد:  کوهرنگ در مدت 24 ساعت گذشته شاهد 46 میلی متر بوده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه هیچ سیلابی در استان گزارش نشده است، خاطر نشان کرد: در نقاط مختلف استان بیشتر شاهد روان آب و آبگیری معابر عمومی بوده ایم و رودخانه های فصلی نیز آبگیری شده اند.

وی ادامه داد: جلسه مدیریت بحران در اکثر شهرستان های استان تشکیل شده است و اگر مشکلاتی برای شهروندان به وجود آمد، در اسرع وقت برطرف خواهد شد.

حاجی بابایی در پایان عنوان کرد: در هفته جاری بارشی نخواهیم داشت، اما در اوایل هفته آینده به ویژه روزهای شنبه و یکشنبه شاهد بارش هایی خواهیم بود که شدت آن به مراتب از بارش دیروز کم تر است.

انتهای پیام/ع ت

Go to TOP