چاپ خبــر
شاهکار آموزش و پرورش فریدونشهر؛

تعطیلی مدارس ابتدایی بعد از رفتن دانش‌آموزان به مدرسه

مدارس ابتدایی فریدونشهر امروز به علت یخبندان معابر تعطیل شد اما بدون اطلاع قبلی و دانش آموزان و والدین آن‌ها زمانی متوجه تعطیلی شدند که به مدرسه رفته بودند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مدیریت آموزش و پرورش فریدونشهر بدون اعلان عمومی و اطلاع مردم، صبح امروز مدارس مقاطع ابتدایی و پیش دبستانی این شهرستان را تعطیل اعلام کرد.

همه دانش‌آموزان ابتدایی شهرستان فریدونشهر امروز صبح بعد از رفتن به دبستان و طی کردن مسیر یخبندان متوجه شدند مدارس تعطیل شده است که اگر تعطیل نمی‌شد شرایط بهتر بود زیرا دانش‌آموزان هنگام ظهر که برف و یخ معابر نیز ذوب شده بود به خانه‌ها بازمی‌گشتند اما با این شاهکار، امروز مجبور شدند دوباره همین معابر یخ زده را گز کنند تا به خانه برگردند.

جالب‌تر این که چون والدین نمی‌دانستند که مدارس تعطیل است، آن دانش‌آموزانی که روزهای عادی با سرویس و خودروی شخصی به مدرسه رفت و آمد می‌کردند امروز به مناسبت یخبندان و تعطیلی اطلاع داده نشده مجبور شدند مسیر یخ زده را پیاده تا طی کنند.

این وضعیت در شرایط بود که از دو روز پیش هواشناسی یخبندان و کاهش شدید دما در فریدونشهر را پیش بینی کرده و از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم مردم رسانده بود. این مسئله در دنیای رسانه و شبکه‌های موبایلی آن هم از ارگانی که باید پیشتاز علم و تفکر باشد، غیرقابل پذیرش است.

انتهای پیام/

  1. خود اقای رئیس با ماشین پلاک قرمز تردد میکند .چه فرقی میکند برایش کی اعلام کند یا اعلام نکند درخواست داریم از فرماندار محترم شهرستان برا برخورد قوی با اقای رئیس

Go to TOP