چاپ خبــر
انتصاب نگران کننده؛

محاسبات استانداری برای انتخاب فرماندار فریدونشهر از نوع محاسباتش برای انتخاب فرمانداری شهرضا نباشد

این انتصاب موجب نگرانی فریدونشهری‌ها شد از این بابت که اگر رویه این دولت انتصاب فردی چون وی در جایگاه فرمانداری شهرضا است، پس دیگر چه کسی را برای فرمانداری فریدونشهر در نظر خواهد گرفت؟

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، ناصر اسدی، فرماندار فریدونشهر، به سمت سرپرست فرمانداری شهرضا معارفه شده و رسماً در آن جا به صندلی فرمانداری تکیه زد و هنوز جایگزین وی برای سمت فرمانداری فریدونشهر مشخص نشده است.

قطعاً بررسی عملکرد یک فرماندار آن هم بعد از چهار سال مسئولیت کار سنگین و وقت‌گیری است که شاید به دلیل عدم دسترسی به منابع خیلی هم توسط یک رسانه محلی امکان‌پذیر نباشد.

اما مقایسه این شهرستان با دیگر نقاط کشور با درنظر گرفتن شرایط خاص هر دو نقطه و یا حتی مقایسه پیشرفت شهرستان با زمان پیش از مسئولیت وی شاید کمی کار را آسانتر کند و همین مقایسه موجب تعجب از انتخاب وی در دومین مسئولیت فرمانداری‌اش برای شهرستانی می‌شود که می‌توان آن را جزء پنج شهرستان مهم استان نامید.

وی در طول چهار سال مسئولیتش یک بار هم جلسه پرسش و پاسخ عمومی با مردم برگزار نکرد، رابطه خوبی با رسانه شهرستان نداشت، برخلاف سخن رییس‌جمهور هیچ گاه خانواده خود را در فریدونشهر ساکن نکرد و به جای بکارگیری نیروهای بومی تنها در انتصابات دولتی یک سال گذشته از بین ۹ مسئولی که در شهرستان معارفه شدند ۷ مسئول غیربومی بودند.

این انتصاب موجب نگرانی فریدونشهری‌ها نیز شد از این بابت که اگر رویه این دولت انتصاب فردی چون وی در جایگاه فرمانداری شهرضا است، پس دیگر چه کسی را برای فرمانداری فریدونشهر در نظر خواهد گرفت؟

آقای #استاندار_اصفهان لطفاً محاسباتتان برای انتخاب فرماندار فریدونشهر از نوع محاسباتتان برای انتخاب فرماندار شهرضا نباشد، مردم این دیار به خدمت نیازمندند؛ فرمانداری خلاق، پرانرژی، متعهد و مردمی را بر این مردم منصوب کنید.

انتهای پیام/

Go to TOP