چاپ خبــر

توزیع ۲۰۰ پرس غذا بین حافظان سلامت فریدونشهر توسط گروه جهادی امام مبین/ توزیع ماسک سه لایه از فردا

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار مسئول گروه جهادی امام مبین فریدونشهر از طبخ و توزیع ۲۰۰ پرس غذا تاکنون بین اکیپ‌های کنترل و غربالگری مستقر در مبادی ورودی شهرستان و قربانی کردن شش رأس گوسفند برای دفع بلا و توزیع گوشت آن بین نیازمندان توسط این گروه جهادی با کمک‌های مردمی خبر داد.

حجت‌الاسلام اسمعیل شامحمدی همچنین با بیان این که این گروه جهادی از اولین روزهای شیوع کرونا در کشور برای همکاری با شبکه بهداشت و درمان جهت مقابله با کرونا اعلام آمادگی کرد، افزود: جهادگران بسیجی آمادگی دارند تا مخلصانه در صفوف مقدم مبارزه با این ویروس قرار بگیرند.

امام جمعه فریدونشهر همچنین از دوخت ماسک سه لایه قابل شستشو با پارچه مناسب در برابر نفوذ ویروس کرونا توسط این گروه جهادی خبر داد و گفت: با توجه به کمبود ماسک استاندارد در سطح شهرستان و قیمت بالای ماسک‌های موجود، با همکاری بسیج سازندگی بعد از پرس و جو راجع به پارچه مناسب ماسک، این پارچه‌ها تهیه و ماسک‌ها با کیفیتی خوب تولید شدند که از فردا صبح با قیمت حدوداً یک سوم محصول مشابه در بازار در مرکز نیکوکاری امام مبین، جنب دفتر امام جمعه، توزیع می‌شود.

وی با تقدیر از حرکت جوانان این شهرستان و راه‌اندازی پویش مردمی مقابله با کرونا برای ضدعفونی کردن معابر سطح شهر و روستاهای اطراف فریدونشهر، از تأمین بخشی از ماسک‌های مورد نیاز ایشان توسط این گروه جهادی خبر داد و تصریح کرد: تلاش می‌کنیم با کمک‌های مردمی ماسک محافظ مورد نیاز برای اکیپ‌های ایست و کنترل در ورودی‌های شهرستان و همچنین بخشی از ماسک مورد نیاز کادر درمانی و سایر مدافعان سلامت فریدونشهر را تهیه و بین آن‌ها توزیع کنیم.

حجت‌الاسلام شامحمدی شماره حساب ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۸۶۹۷۳ به نام گروه جهادی امام مبین برای واریز کمک‌های مردمی و مشارکت مردم شهرستان در مقابله با ویروس کرونا را اعلام کرد.

 

Go to TOP