چاپ خبــر
عملیات نجات هلال‌احمر؛

سقوط در غار-چاه طبیعی، مرگ مرد چادرنشین را رقم زد

سقوط مرد عشایر در چاهی طبیعی در شهرستان فریدونشهر منجر به فوت او شد. پیکر بی‌جان این مرد میانسال توسط نجاتگران هلال‌احمر به بیرون از این غار-چاه منتقل شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدونشهر گفت: عصر دیروز در پی تماس با سامانه امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر مبنی بر سقوط فردی در غار-چاه «چال میشان» واقع در اطراف روستای قلعه‌سرخ این شهرستان، بلافاصله تیم عملیاتی از پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر به محل اعزام شد.

سیدحمیدرضا موسوی تصریح کرد: در این حادثه یک مرد عشایر حدوداً ۴۰ ساله به داخل غار-چاه طبیعی در منطقه چال‌میشان افتاده بود و فردی که همراه وی بود با عوامل امدادی تماس برقرار کرده بود.

در ادامه عملیات یک تیم «نجات در ارتفاع و فضای معلق» از مرکز عملیات هلال‌احمر فریدونشهر و یک دستگاه خودرو آتش نشانی به همراه یک یگان نیروی انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

در نهایت با تلاش نجاتگران هلال‌احمر پیکر بی‌جان فرد سقوط کرده به پایین ارتفاعات مذکور منتقل شده و تحویل عوامل مربوطه شد.

سعید جدیدالاسلام، عبدالرضا جهانگیری، بیژن اسپنانی، حامد رحیمی، حجت‌اله خودسیانی، سعید اصلانی و سیدرضا محمدی موسوی اعضای تیم نجات هلال‌احمر در این حادثه بودند.

انتهای پیام/

Go to TOP