چاپ خبــر
پس از سالها انتظار،

کلنگ مسجد کوی فرهنگیان به زمین خورد

اهالی مسجد کوی فرهنگیان تصمیم به ساخت یک مسجد با کمک های مردمی گرفتند و کلنگ آغاز ساخت آن را برزمین زدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، کلنگ مسجد کوی فرهنگیان شهرستان فریدونشهر با همت اهالی منطقه و پس از سالها انتظار به زمین خورد تا این محله نیز صاحب مسجد شود.

ساکنان محله کوی فرهنگیان کلنگ احداث مسجد امیرالمؤمنین -علیه السّلام-  را بر زمین زدند تا به انتظاری 17 ساله برای ساخت مسجد در این محله پایان داده شود

حجت الاسلام «کرامت اله شیاسی»، مسئول هیئت امنای این مسجد، به خبرنگار پایگاه خبری پونه زار گفت:زمین مسجد کوی فرهنگیان به مساحت حدود هزار و 500 متر مربع توسط اداره راه و شهرسازی فریدونشهر  برای احداث مسجد اختصاص یافت.

، مسئول هیئت امنای این مسجد از رضایت و حس قد دانی مردم نسبت به اداره راه و شهرسازی شهر ستان فریدونشهر سخن گفت  و بیان کرد: مسجد حضرت امیرالمؤمنین -علیه السّلام- توسط مردم و خیّرین احداث  می شود و لذا از همه مردم برای ساخت مسجد  و شرکت در این امر خیر دعوت کرد.

وی با یادآوری اینکه  ثواب ساخت مسجد برای افراد مشارکت کننده تا انتهای زمان دنیا محاسبه می شود، افزود: فرد خیر در هرگونه عبادت و خدمت این مسجد شریک می شود..

به گزارش پونه زار، پیامبر گرامی اسلام در اولین حرکت برای آغاز حکومت خود و دربدو ورود به شهر مدینه، مسجد قبا را برافراشتند و کارهای حکومت عظیم اسلامی همه در مسجد شکل گرفت و مسجد می تواند امروز نیز با ورود به کارهای خیر و انسان دوستانه و اسلامی زمینه ساز فرهنگ مناسبی در جامعه شود.

انتهای پیام./

  1. آشنا گفت:

    اجرکم عندالله

Go to TOP