چاپ خبــر
آخر هفته صورت می گیرد؛

شرکت ۵۳۵ دانش اموز فریدونشهری در کنکور سراسری

535 دانش آموز فریدونشهری با حضور در رشته های مختلف در کنکور سراسری که روزهای پایانی هفته جاری برگزار می شود، شرکت می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، 535 نفر از دانش آموزان شهرستان فریدنشهر در کنکور سراسری با یکدیگر به رقابت می پردازند.

535 داوطلب  فریدونشهری  برای حضور در دانشگاه در گروه های آزمایشی علوم تجربی، علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی و آزمون های هنر و زبان های خارجه رقابت می کنند که ۲۵۱ نفر در گروه آزمایشی علوم تجربی، ۲۵۰ نفر در گروه آزمایشی علوم انسانی، ۳۴ نفر در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی، ۶۵ داوطلب در آزمون هنر و ۹۹ داوطلب نیز در آزمون زبان‌های خارجه برای شرکت در کنکور سراسری سال 1399 ثبت نام کردند.

رقابت داوطلبان در گروه آزمایشی هنر صبح چهارشنبه ۹۹/۵/۲۹، گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۹۹/۵/۳۰، گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه ۹۹/۵/۳۱ و گروه آزمایشی زبان‌های خارجه صبح شنبه ۹۹/۶/۱ انجام خواهد شد.

کنکور سراسری که قرار بود در نیمه اول تیرماه سال جاری برگزار شود به دلیل شدت یافتن شیوع کرونا بارها به تعویق افتاد اما بنا به  تصمیم ستاد ملی کرونا، کنکور در هفته جاری  و بدون  هیچ گونه تعویق یا جا به جایی در زمان، برگزار می‌شود.

کنکور های دکترا و کارشناسی ارشد نیز به ترتیب با چهار ماه و سه ماه تعلیق نیز در مردادماه  با رعایت پروتکل های بهداشتی و نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  برگزار شد و  بنا بر نظر سنجی صورت گرفته در میان داوطلبان، 91 درصد از برگزاری آزمون رضایت داشتند.

انتهای پیام/

Go to TOP