چاپ خبــر

خط تولید پارچه چادر مشکی کارخانه نای زرین خوانسار ۲۱ بهمن افتتاح می شود

این کارخانه در حدود یک دهه تعطیل بود که با همت و پیگیری های بسیج اصناف کشور درسال جهش تولید مجددا به مدار تولید بازگشته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار به نقل از صاحب نیوز، رییس سازمان بسیج اصناف،بازریان وفعالان اقتصادی کشور با گرامیداشت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اهم برنامه های این سازمان را در این ایام برشمرد.

نهضت کمک های مومنانه

وی با اشاره به برگزاری نهضت کمک مومنانه در تمامی استان ها توسط بسیج اصناف گفت: درروز۱۵بهمن ۱۱۴سری جهیزیه کامل طی مراسمی با حضور اینجانب وفرمانده محترم سپاه استان سمنان و سایر مسئولین به زوج های جوان توسط بسیج اصناف استان سمنان اهدا خواهد شد.

درهمین راستا زندانیان جرایم غیر عمد توسط خیرین اصناف و بازار در سراسر کشورآزاد می شوند وبه آغوش گرم خانواده باز می گردند.

توافق نامه حوزه علمیه قم

دکتر حسن پور افزود: در روز ۱۶ بهمن ماه در استان قم شاهد امضای توافقنامه با معاونت محترم تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه سراسرکشور با هدف توسعه و تعمیق ارزش های انقلابی در میان کسبه بازار و خانواده های آنان و همچنین مراجعین به مجتمع های تجاری خواهیم بود.

سامانه نذر سلامتی

رییس سازمان بسیج اصناف گفت: در ۱۹ بهمن ماه در تهران از سامانه تامین سلامت و نذر سلامتی رونمایی خواهیم کرد.

این سامانه ضمن معرفی محصولات سلامت محور از جمله ماسک، موادضدعفونی کننده و دستگاه اکسیژن ساز درگاهی برای مشارکت خیرین  در پویش نذر سلامتی خواهد بود.

افتتاح کارخانه تولیدپارچه چادرمشکی نای زرین خوانسار

عضو دبیرخانه نظارت بر سازمان های صنفی افزود: مهمترین برنامه سازمان بسیج اصناف در روزهای پایانی سال و در طلیعه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افتتاح و راه اندازی خط تولید پارچه چادر مشکی کارخانه نای زرین خوانسار در روز ۲۱ بهمن توسط سردار سلیمانی ریاست سازمان بسیج، مسئولان کشوری، استانی و محلی خواهد بود.

این کارخانه در حدود یک دهه تعطیل بود که با همت و پیگیری های بسیج اصناف کشور درسال جهش تولید مجددا به مدار تولید بازگشته است.

وی درپایان بااشاره به موفقیت این سازمان در تولید ماسک افزود:به لطف اللهی و عنایات اهل بیت علیهم السلام این سازمان در سال جهش تولید با بکارگیری ظرفیت های مردمی توانست از تولید ماسک سفید در اوایل سال به تولید ماسک به تولید چادر مشکی در اواخر سال نایل آید.

انتهای پیام/

Go to TOP