چاپ خبــر

قطعی شش ساعته ارتباطات تلفنی و اینترنتی در شهرستان فریدونشهر

برای چندمین بار طی سال‌های گذشته در اثر برخورد ماشین آلات حفاری با کابل فیبر نوری، به مدت شش ساعت تمام ارتباطات تلفنی و اینترنتی شهرستان فریدونشهر قطع شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، کلیه ارتباطات اینترنتی، دیتا، تلفن همراه و تلفن ثابت بین شهری در شهرستان فریدونشهر از صبح امروز به طور ناگهانی قطع و این وضعیت تا بعدازظهر ادامه پیدا کرد.

رئیس اداره مخابرات شهرستان فریدونشهر در این رابطه به خبرنگار پونه زار گفت: علت قطعی پیش آمده، برخورد ماشین‌آلات اداره راه حین حفاری با کابل فیبر نوری این شهرستان در یکی از روستاهای شهرستان مجاور بوده که سبب قطعی ارتباطات شهرستان فریدونشهر شده است.

حمید عطایی گفت هم اکنون مشکل برطرف شده و ارتباطات تلفنی و اینترنت این شهرستان به شرایط معمول خود بازگشته است.

قطعی پیش آمده که از ساعت ۹ تا ۱۵ به طول انجامید موجب شد بسیاری از دانش آموزان و به ویژه دانشجویان از امتحانات خود بازمانده و بسیاری از فعالیت‌ها از جمله دورکاری‌ها مختل شد.

این چندمین بار طی سال‌های اخیر است که در اثر برخورد ماشین‌آلات حین حفاری با کابل فیبر نوری شهرستان فریدونشهر، ارتباطات تلفنی و اینترنتی این شهرستان مختل می‌شود.

در شرایط کنونی که به واسطه شیوع کرونا این قدر وابستگی به اینترنت در همه زمینه‌ها از مشاغل گرفته تا خرید و فروش و یا گرفتن خدمات و حتی در تحصیلات و غیره افزایش پیدا کرده است، دیگر قطعی اینترنت آن هم به مدت شش ساعت در اثر یک حادثه قابل پیشگیری پذیرفته شده نیست.

انتهای پیام/

  1. ناشناس گفت:

    خودتان فرمودید حادثه و میگویند حادثه خبر نمیکند

Go to TOP