چاپ خبــر

برگزاری محفل ادبی، هنری عفاف و حجاب در فریدونشهر

محفل ادبی، هنری با موضوع عفاف و حجاب در فریدونشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، به مناسبت هفته عفاف و حجاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدونشهر و کانون بسیج هنرمندان این شهرستان، با حضور جمعی از شاعران و هنرمندان جوان، میانسال و سالمند فریدونشهری محفل ادبی، هنری با موضوع عفاف و حجاب در این اداره برگزار شد.

در این محفل هنرمندانه که در فضای باز و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد، عبدالمطلب طهماسبی، شیرمحمد شریعتی، یاسین یبلویی، ابراهیم محمدی، مریم براتیان ، زهرا براتیان، نرگس نعمتی، نازنین زهرا کلبعلی، سیده فاطمه موسوی و قمر نامداری اشعار خود با موضوع محفل را قرائت کردند و همزمان هنرمندانی همچون محمدرضا حیدری به خلق آثار خوشنویسی و طراحی با موضوع حجاب و عفاف پرداختند.

سخنرانی روح الله بابایی، از فعالان فرهنگی و هادیان سیاسی شهرستان، در باب اهمیت حجاب و عفاف در حفظ امنیت اجتماعی و روانی جامعه و همچنین نقش هنرمندان و شعرا در ترویج این فرهنگ و دکلمه خوانی بهار مؤمنی، از فعالان عرصه گویندگی، از دیگر برنامه‌های این محفل هنرمندانه، شاعرانه بود.

برگزاری محافل ادبی همواره به عنوان یک عنصر انسجام بخش و تقویت کننده فرهنگ، ادب و هنر مورد توجه مسئولان فرهنگی هنری کشور قرار داشته است و از ثمرات آن می‌توان خلق آثار هنری ادبی با موضوع محفل را عنوان کرد.

انتهای پیام/

Go to TOP