چاپ خبــر
به مناسبت روز ازدواج؛

اهدای هشت سری جهیزیه به دختران دم بخت نیازمند در فریدونشهر

مرکز نیکوکاری امام مبین فریدونشهر هشت سری جهیزیه به خانواده‌های نیازمند این شهرستان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا -علیهم السّلام- و روز ازدواج مرکز نیکوکاری امام مبین فریدونشهر با همکاری کمیته امداد امام خمینی -رحمه الله علیه- هزینه هشت سری جهیزیه برای هشت خانواده نیازمند این شهرستان که فرزندان دختر در آستانه ازدواج داشتند را تأمین کردند.

ارزش هر جهیزیه کمکی ۲۰۰ میلیون ریال بوده و اقلام اساسی جهیزیه را شامل می‌شدند که عبارتند از یخچال، تلویزیون، جارو برقی، اجاق گاز و ماشین لباسشویی و با در نظر گرفتن شعارهای «حمایت از تولید ملی» و همچنین «کیفیت حق مشتری است» از تولید کننده داخلی تهیه شده است.

نهاد انقلابی کمیته امداد طی قراردادی با گروه صنعتی انتخاب اقدام به خریداری تعداد زیادی از اقلام اساسی جهیزیه تولیدی این گروه صنعتی کرده است لذا این اقلام با قیمت پایین‌تر از بازار به دست آمده و با کمک‌های مردمی و اعتبار داخلی این کمیته، تأمین بودجه می‌شوند.

ازدواج جوانان با توجه به مشکلات اقتصادی و تورم بالا در کشور این روزها با مشکلات عدیده‌ای در حوزه تأمین مالی روبرو است که با اقدامات این چنینی می‌توان امید داشت این مشکلات مرتفع شود.

این مرکز نیکوکاری از خیرین خواسته است با ورود به این امر خیر، با واریز وجوهات و نذورات خود به حساب این مرکز نیکوکاری به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۴۶۰۸۷، امکان تأمین جهیزیه تعداد افراد نیازنتد بیشتری را فراهم کرده و در این باقیات صالحات شریک شوند.

انتهای پیام/

Go to TOP