چاپ خبــر

«حسینعلی ملیانیان» رئیس شورای شهر و «رضا رفیعی» سرپرست شهرداری فریدونشهر شد

در مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهرها، روستاها و تیره‌های عشایری شهرستان فریدونشهر هیئت رئیسه این شوراها مشخص و معرفی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهرها و روستاها و تیره‌های عشایری شهرستان فریدونشهر امروز در فرمانداری این شهرستان برگزار و هیئت رئیسه شوراها مشخص شدند.

طبق تصمیم اعضای شورای شهر فریدونشهر، «حسینعلی ملیانیان» به عنوان رئیس و «مسیب توازیانی» به عنوان نایب رئیس این شورا انتخاب شدند و شورای شهر برف‌انبار نیز در جلسه تحلیف امروز خود «ابوتراب شریعتی‌نیا» را به عنوان رئیس این شورا معرفی کردند.

اولین مأموریت شوراها بعد از مراسم تحلیف، انتخاب شهردار یا سرپرست شهرداری است چرا که مطابق قانون با پایان یافتن دوره شورای پنجم که مصادف با روز تحلیف شورای جدید است، شهرداران سابق سمتی در شهرداری نخواهند داشت.

شورای فریدونشهر به همین منظور امروز «رضا رفیعی» از کارمندان شهرداری را به عنوان سرپرست شهرداری فریدونشهر و شورای برف انبار نیز «حمیدرضا شریعتی‌نیا»، شهردار سابق این شهر، را به عنوان سرپرست شهرداری برف انبار منصوب کردند.

مطابق قانون بر اساس جمعیت نقاط مختلف شهری، روستایی و عشایری این شهرستان، شوراهای شهرهای فریدونشهر و برف انبار پنج نفره و سایر شوراهای شهرستان سه نفره تشکیل شده‌اند.

مراسم تحلیف امروز طی چهار جلسه برای شوراهای بخش مرکزی، شوراهای بخش موگویی، شورای شهر فریدونشهر و شورای شهر برف انبار با حضور فرماندار فریدونشهر و بخشداران دو بخش برگزار شد.

انتهای پیام/

Go to TOP