چاپ خبــر

«سعید محمدخانی» رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فریدونشهر شد

طی مراسمی امروز علی اکبر آقایی از سمت ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان فریدونشهر تودیع و سعید محمدخانی برای این سمت معرفی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، امروز با حضور معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره راهداری شهرستان فریدونشهر برگزار و طی آن علی اکبر آقایی از این سمت تودیع و سعید محمدخانی برای این سمت معرفی شد.

معاون راهداری استان اصفهان در این مراسم با بیان این که راه بستر توسعه بوده و از این لحاظ بسیار حائز اهمیت است عنوان کرد: هر چند در شهرستان فریدونشهر راه شریانی نداریم اما به خاطر شرایط جغرافیایی و شرایط اقتصادی ساکنان روستاهای این شهرستان به ویژه در مناطق صعب العبور پشتکوه، حفظ راه‌های این شهرستان برای ما از اهمیت مضاعفی برخوردار است که همین امر سبب شد بخشی از ماشین آلات راهداری مرکز استان را در مقاطعی به این شهرستان اعزام کنیم.

فرزاد دادخواه در رابطه با توسعه راه‌های شهرستان از مسئولان به ویژه بخشدار بخش موگویی خواست در فرصت باقی مانده تا پایان زمستان و آغاز فصل کاری نسبت به آزادسازی محور دورک اقدام کنند تا راهداری با آغاز فصل کاری در جهت راه شکافی این محور اقدام کند.

وی همچنین از انجام مطالعات محورهای گوکان-وزوه و دره میلگان سخن به میان آورد و از زحمات تیپ ۴۰ مهندسی سپاه و گروه جهادی شهید محمدی در جهت محرومیت زدایی در این شهرستان در حوزه راه‌ها تقدیر به عمل آورد.

فرماندار فریدونشهر نیز اولویت اول شهرستان به ویژه در نگاه اعتباری را راه عنوان کرد و گفت: راه مهمترین زیرساخت است که مقدمه ایجاد سایر زیرساخت‌ها است. رضا صفری با اشاره به اهمیت ویژه راهداری در شهرستان فریدونشهر، توجه بیشتر به مناطق روستایی را در این رابطه اجتناب ناپذیر دانست. وی احداث راهدارخانه کلوسه را از مهمترین خدمات آقایی در مدت سه سال و نیم خدمت وی در فریدونشهر برشمرد.

مسئولان شهرستان فریدونشهر در این جلسه آسفالت جاده‌های خاکی و شوسه، تونل گردنه کلوسه، حذف گردنه کیوارستان، احداث جاده دره میلگان، هدایت آب‌های سطحی مشرف بر جاده‌ها، احداث دیوارهای حائل جاده‌ها و استحکامات جاده‌ای و غیره را از جمله پروژه‌های نیازمند توجه در حوزه راهداری خواندند و بر لزوم توجه ویژه اداره کل راهداری استان برای انجام این پروژه‌ها تأکید کردند.

علی اکبر آقایی، رئیس تودیع شده اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای فریدونشهر، به سمت رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان منصوب شده است.

سعید محمدخانی، رئیس جدید اداره راهداری فریدونشهر، پیش از این در شهرستان‌های بوئین میاندشت و چادگان مسئولیت اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای را برعهده داشته است.

انتهای پیام/

Go to TOP