چاپ خبــر

۶۴ به ۳۶، درصد مخالفان رشد بی‌حجابی به موافقان آن در نظرسنجی پونه زار

در نظرسنجی انجام شده توسط پایگاه خبری پونه زار در شبکه‌های مجازی خود راجع به پسندیدن یا نپسندیدن روند رشد بی‌حجابی در کشور، ۶۴ درصد از رأی دهندگان مخالف روند رشد بی‌حجابی در کشور و ۳۶ درصد باقیمانده موافق آن بودند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، چند ماه پیش نظرسنجی در پایگاه خبری پونه زار منتشر شد که در آن این سؤال مطرح شده بود که «طی سه دهه گذشته با وجود رشد کمی و کیفی فرهنگ دینی در کشور، در نقطه مقابل نیز پوشش بدحجابی از مانتوی بلند به شکل امروزی(مانتوی کوتاه جلوباز، شلوار کوتاه و …) درآمده است.  نظر شخصی شما راجع به این روند رشد بدحجابی طی سه دهه گذشته در ایران چیست؟».

در این نظرسنجی از مخاطبان این پایگاه خبری خواسته شده بود نظر خود در مورد «روند رشد بی‌حجابی» در کشور را بیان کنند و برای پاسخ به این سؤال چهار گزینه در نظر گرفته شده بود: «خانم هستم، نمی‌پسندم بد بوده است»، «خانم هستم، می‌پسندم خوب بوده است»، «آقا هستم، نمی‌پسندم بد بوده است» و «آقا هستم، می‌پسندم خوب بوده است».

این نظرسنجی به مدت ۲۴ ساعت در استوری صفحه اینستاگرام این پایگاه خبری و همچنین در کانال‌های رسمی پونه زار در پیام رسان‌های تلگرام، سروش، ایتا و روبیکا برگزار و نتایج زیر در آن حاصل شد.

در پیام‌رسان‌های ایرانی با مجموع ۷۴ رأی از بین شرکت‌کنندگان در نظرسنجی ۸۷ درصد مخالف روند رشد بدحجابی و ۱۳ درصد موافق آن بودند که از این ۱۳ درصد موافق، ۱۰ درصد آقا بودند.

در پیام‌رسان تلگرام با مجموع ۶۷۲ رأی از بین شرکت‌کنندگان در نظرسنجی ۶۴ درصد مخالف روند رشد بدحجابی و ۳۶ درصد موافق آن بودند که از این ۳۶ درصد موافق، ۲۰ درصد آقا بودند.

در شبکه اجتماعی اینستاگرام با مجموع ۵۴۴ رأی از بین شرکت‌کنندگان در نظرسنجی ۶۰ درصد مخالف روند رشد بدحجابی و ۴۰ درصد موافق آن بودند که از این ۴۰ درصد موافق، ۱۵ درصد آقا بودند.

در مجموع این نظرسنجی در همه شبکه‌های مجازی پونه زار ۱۲۸۹ رأی دریافت شد که ۶۴ درصد نسبت به روند رشد بدحجابی در کشور نظر منفی و ۳۶ درصد نسبت به این موضوع نظر مثبت داشتند که از بین ۳۶ درصد موافق رشد بدحجابی، ۱۷ درصد آقا بودند.

انتهای پیام/

Go to TOP