چاپ خبــر

افزایش بسیار زیاد مراجعان سرپایی بیمارستان فریدونشهر/ بستری شدن کودکان در موج جدید کرونا

مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونشهر از افزایش بسیار زیاد بار مراجعات سرپایی به بیمارستان فریدونشهر در پی اوج گرفتن موج ششم کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فریدونشهر در گفتگو با پونه زار در پی اوج گرفتن موج جدید ابتلا به کرونا، با اشاره به افزایش بسیار زیاد مراجعان سرپایی روزانه به بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) این شهرستان، از بیماران دارای علایم سرماخوردگی و کرونا خواست به منظور کاهش بار بیمارستان برای مراجعه به پزشک به مرکز منتخب کرونا واقع در جنب شبکه بهداشت و درمان، که درب این واحد از کوچه سمت راست شبکه بهداشت می‌باشد، مراجعه کنند.

دکتر افشین مولیانی با بیان این که هم اکنون بستری‌های بیمارستان خیلی افزایش پیدا نکرده است اما بستری شدن کودکان مبتلا به کرونا برای اولین بار در این بیمارستان را نکته قابل توجه و نگران کننده‌ای عنوان کرد که عمدتاً نیز از بین دانش اموزان واکسن نزده بوده و به دلیل حال عمومی بد، نیاز به درمان تزریقاتی پیدا کرده‌اند.

وی با تأکید بر این که دوز سوم واکسن کرونا میزان مقاومت بدن در برابر این ویروس را افزایش می‌دهد، از مردم این شهرستان دعوت کرد برای دریافت دوز سوم واکسن به مراکز تزریق واکسن این شهرستان مراجعه کنند.

  1. ناشناس گفت:

    راستی برای جذب متخصص خصوصا جراحی چکار کردید؟ جناب دکتر این اخبار و اطلاعیه ها را که تلویزیون هم پخش می کنه لازم نیست شما زحمت بکشید و تکرار بفرمایید. لطف کنید به وظیفه اصلی خودتون بپردازید. راستی خوش به حال زمان دکتر زمانیان . لاقل یک متخصص جراحی تو شهر مون بود. حالا چی اون از تامین اجتماعی و این هم از بیمارستان. کمی اونطرف تر هم نگاه کنی و یه چیزهایی یاد بگیری بد نیست . حتی به بویین میاندشت که تازه شهر شده.

  2. ناشناس گفت:

    اصلا خودت هنوز یه دوز واکسن زدی و اگه زدی میشه کارت واکسنت رو بذاری ببینیم چی زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Go to TOP