چاپ خبــر

درخشش دوباره دختران رزمی کار تیم او-اسپرت فریدونشهر در مسابقات کشوری

تیم دختران او-اسپرت فریدونشهر در مسابقات کشوری این رشته رزمی، موفق به کسب پنج مدال رنگی شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری پونه زار، دختران رزمی‌کار تیم او-اسپرت فریدونشهر به مربیگری زهرا اُنیکازی در مسابقات کشوری این رشته که طی دو روز گذشته در شهر سنندج برگزار شد، موفق به کسب پنج مدال رنگی این رقابت‌ها شدند.

مدال طلای تیمی رشته ایساتیس بزرگسال توسط زهرا اُنیکازی، مریم ملیانی و سارینا مهدور، مدال طلای رشته اسپدان انفرادی نونهالان توسط ثمین رحیمی، مدال نقره رشته مبارزه اُکسیان جوانان توسط عطیه زمانی، مدال برنز اسپدان انفرادی جوانان توسط لیانا گوگونانی و مدال برنز رشته ایساتیس دو ستاره نوجوانان توسط زهرا اصلانی حاصل حضور این تیم در مسابقات کشوری بود.

این چندمین مرتبه است که تیم بانوان او-اسپرت فریدونشهر در مسابقات کشوری موفق به کسب مدال می‌شوند و آخرین بار مهرماه تیم او-اسپرت بانوان فریدونشهر با ترکیب زهرا اُنیکازی، مریم ملیانی و نسرین رفیعی و مربیگری زهرا انیکازی با درخشش خود در رقابت‌های O-Sport کشوری در همدان  در رشته اسپدان موفق به کسب رتبه اول تیمی شده بودند.

رشته رزمی O-Sport(Orginal Persian Sport) مجموعه‌ای از هنرهای رزمی، فنون دفاع شخصی و سلاح سرد است که مسابقات آن در رشته‌های متعدد ترکیبی و نمایشی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

Go to TOP